Anduriga valgustid teevad meie eluolu mugavamaks | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Anduriga valgustid

Kategorie AKCE 3

Suure allahindlused 1. 11. 2023 kuni 30. 11. 2023.

Soodustuse saamise tingimuseks on ostu sooritamine - antud kuupäevade jooksul ostukorvi lisatud toodetele peale soodusperioodi lõppu soodustus enam ei kehti.

Soodushinnad arvutatakse toodete alghinnast vastavalt soodustuse tingimustele.

Lisaks saate kasutada ka kaupade tasuta transpordi võimalust kui tellimus ületab 70 €.

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud

Popis kategorie

Anduriga valgustid teie kööki, elutuppa ja õue


Liikumisanduriga valgustid muutuvad tänapäeval üha levinumaks. Ühelt poolt mängib rolli mugavus, mida pakub näiteks anduriga välisvalgusti, kui pimedal ajal koju jõuate. Välisust avades süttiv laevalgusti või seinavalgusti koos anduriga muudab kodu hetkega hubaseks ja argimured võivad korraks ununeda. Teiselt poolt on energiasäästlikkus oluline märksõna kõikide valgustite valimisel.

Liikumisandur õue


Välisanduriga valgustid võivad tööle rakenduda nii liikumise kui ka üldise valgusfooni peale. See tähendab, et teie valgusanduriga lamp võib süttida hetkel, kui avate koduvärava. Samas aga läheb öölamp anduriga õues põlema ainult siis, kui välisvalgusest enam ei piisa. Valgusti radaranduriga võib panna reageerima ka toa temperatuurile või muudele näitajatele.

Süvistatav laevalgusti koos anduriga sobib hästi garaaži- või kuuriukse juurde. Välivalgustid liikumisanduritega võiks paigaldada ka kaugematesse aianurkadesse, kuhu muu valgustus ei ulatu. Igale poole ei pea enam juhtmeid vedama, sest levinud on ka liikumisanduriga patareidega valgustid.

Liikumisanduriga lamp lastetuppa


Tasub siiski järele mõelda, kas lastetoa valgusti laeanduriga varustamisel on loodetud efekti. Laste käes kipub näiteks anduriga LED-öövalgustist või laevalgustist saama mänguasi ja uneaeg võib seetõttu kannatada saada. Pigem sobibki liikumisandur valgustiga õue, trepikotta ja keldrisse. LED-riba anduriga on laialt levinud ka pühadekaunistuste juures. Valgustite liikumisanduriga varustamisel paluge kindlasti nõu ja abi asjatundjalt, sest elektritööd vajavad spetsialisti tuge teie endi ja teiste turvalisuse huvides.

Copyright © 1990 – 2023 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i