Isikuandmete kaitse poliitika | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Isikuandmete kaitse poliitika

Ostu kohta

Selle veebisaidi kasutamise suhtes kehtib Donoci s.r.o, mille asukoht on Pražská 2532/4, 678 01 Blansko, ID: 475 39 569, mille haldusmaakond on Brno, toimik C 92055 (edaspidi teenusepakkuja). Andmekaitsepoliitika on kooskõlas Euroopa Parlamendi ja nõukogu 2016/79 isikuandmete kaitse üldmäärusega, mis käsitleb üksikisikute kaitset isikuandmete töötlemisel, nende andmete tasuta väljastamist ja andmete tühistamist direktiivi 95/46/EC (Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärus - GDPR) kohaselt.
 
Isikuandmete kogumine 
 
  • Sellel saidil jagatud isikuandmed on vabatahtlikud. Me kogume su isikuandmeid näiteks tellimuse vormistamisel, registreerimisel või meie toodete ja teenuste kohta teabe küsimisel, turundussuhtluse ajal, küsimustike täitmisel ja toodete või teenuste tagasiside saamisel. Need isikuandmed võivad sisaldada su nime ja perekonnanime, ettevõtte nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit, aadressi ja muud teavet. Neid andmeid saad sa meiega jagada ainult vabatahtlikult.
 
  • Passiivselt edastatud isikuandmed - samuti kogutakse osa teavet meie veebisaidi kasutamise ajal automaatselt. See teave ei pruugi teie identiteeti otseselt paljastada, kuid võib sisaldada teavet kasutatava seadme kohta (nt veebibrauseri tüüp, IP- aadress jne). Seda teavet kogutakse küpsisefailide kaudu (lisateave allpool).
 
Ligipääs isikuandmetele
Sul on õigus pääseda juurde oma isikuandmetele, samuti õigus neid eemaldada või parandada. Vastavalt Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrusele 2016/679 on teenusepakkuja kohustatud sind sellest teavitama. Selles dokumendis antakse sulle teada isikuandmete töötlemise ulatusest, isikuandmete allikatest, töötlemisviisist ja muudest olulistest faktidest. Vastavalt seadustele oleme me kohustatud hoidma osa sinu isikuandmetest ja su andmete kustutamise õigus selle puhul ei kehti.
 
Isikuandmete turvalisus
Kõik teenusepakkuja veebisaidil olevad andmed on kaitstud turvatud protokolliga (HTTPS), mis kaitseb külastaja veebibrauserite ja serveri vahelist ühendust pealtkuulamise ja andmete rikkumise eest ning võimaldab ka tuvastada, kas kasutaja on identiteet volitamata juurdepääsu ohu minimeerimiseks. Samuti on kaitstud kõik teenusepakkuja säilitatavad andmed ja sellele pääsevad juurde vaid inimesed, kes peavad sellega töötama, et täita oma seaduslikke või lepingulisi kohustusi. Juurdepääsu kaitsevad paroolid ja muud tehnilised turvameetmed.
 
Kasutamise eesmärk
Teenusepakkuja kasutab isikuandmeid tellimuste töötlemise hõlbustamiseks, kaupade saatmiseks, veebisaidi täiustamiseks ning turunduse ja reklaami eesmärgil. Samuti analüüsib meie ettevõte andmete kasutamist veebisaidi kasutamise hindamiseks.

 
Google Analytics
See veebisait kasutab Google Analyticsit, mida pakub Google, Inc. (edaspidi Google). See teenus jälgib ja teatab veebisaidi liiklust ja külastajate käitumist ning võimaldab neid hinnata, aidates seeläbi parandada veebisaite ja nende kasutajasõbralikkust.
 
Veebisaidi kasutajate kohta kogutavad andmed on anonüümsed. Teenus ei kogu isiklikke ega delikaatseid andmeid. Google võib edastada seda teavet kasutajate kohta kolmandatele isikutele, kui see on seadusega nõutud või kui need kolmandad isikud töötlevad neid andmeid Google'i jaoks.
Google Analytics sisaldab ka järgmisi Google'i pakutavaid reklaamifunktsioone:
  • Taasturustamine.
  • GDN (Google'i Display-võrgustik) aruandlus.
  • Google Analyticsi demograafilised andmed ja huvid.
Lisateavet andmete kasutamise ja kogumise kohta leiad Google'i saidilt jaotises Terms and Conditions.
Kui sa ei soovi, et Google Analytics‘it statistikasse kaasataks, võid selle blokeerida, kasutades Google Analytics Opt-out add-on.
 
Küpsised
Teavet kasutaja käitumise kohta teenusepakkuja veebisaidil kogutakse küpsiste kaudu. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis sisaldavad teavet, mida veebisaidid sinu arvutisse või mobiilseadmesse talletavad, kui sa neid sirvid. Need failid sisaldavad teavet su veebisaidil tehtud käikude ja seadete kohta. Meie veebisait kasutab küpsiseid eesmärgiga parandada kasutajakogemust, veebisaidi toimivust ning turunduse ja reklaami eesmärgil.
 
See veebisait kasutab järgmisi küpsiseid:
  • Esimese osapoole küpsised - vajalikud veebisaitide käitamiseks (lühiajalised). Samal ajal kasutame pikaajalisi küpsiseid, et koguda koondatud anonüümseid andmeid veebisaidi liikluse kohta (Google Analytics).
  • Kolmanda osapoole küpsised - reklaamisüsteemide, sotsiaalmeedia, sisestatud videote jms küpsised.
 
Küpsiste sätted
Küpsiste sätteid saad sa oma veebibrauseris alati muuta. Pea siiski meeles, et kui küpsised brauseris deaktiveeritakse, ei saa sa jätkata kõigi meie veebisaidi interaktiivsete elementide kasutamist. Enamik uuemaid veebibrausereid (nt Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari jne) sisaldavad võimalust kontrollida salvestatud küpsiseid brauseri sätetes, kus saad üksikuid küpsiseid manuaalselt kustutada ja blokeerida või nende kasutamise isegi keelata. Samuti saad need teatud veebisaitidel blokeerida või lubada. Täpsema teabe saamiseks loe oma brauseri. Kui lubate oma brauseris küpsiste kasutamise, loeme seda teie nõusolekuks meie serveri kasutatavate standardküpsistega.

 
Sarnaste tehnoloogiate kasutamine
Arvestades, et küpsised pole ainus meetod veebisaitide kasutajate jälgimiseks või äratundmiseks, kasutatakse vastavalt vajadusele erinevaid sarnaseid tehnoloogiaid (jälgimistarkvara) meie kasutajate jälgimiseks. Muuhulgas võimaldab see meil jälgida oma veebisaidi kasutajate käitumisharjumusi ja kasutada neid teadmisi turunduseesmärkidel, pakkuda või kasutada küpsisteteenuseid või parandada veebifunktsioonide toimimist.
 
Taasturundamine
Taasturundamise eesmärgil kogub teenusepakkuja külastaja brauserisse salvestatud küpsised. Taasturundamine seisneb reklaami kuvamises pakkuja veebisaidi eelnevate külastuste põhjal. Veebilehele tulles märgitakse külastaja ja lisatakse anonüümselt sihtrühmade loendisse. Selle märgistuse teevad küpsised. Taasturundamise andmeid kasutatakse eranditult külastajate jaotamiseks segmentidesse eesmärgiga edastada asjakohasemaid reklaamisõnumeid. Segmentide loomisel võetakse aluseks mitmed üldised külastajate käitumismustrid. Reklaamteateid kuvatakse brauserites Google, Seznam jne. Taasturundamine on tagatud selliste taasturundamise platvormide kaudu nagu Google Ads, Seznam Sklik jne.
 
Lingid kolmandate osapoolte veebisaitidele
Veebisaiti sirvides võite kohata hüperteksti linke muude tootjate veebisaitidele. Teenusepakkuja ei vastuta isikuandmete kogumise või kasutamise eest nendel veebisaitidel ega nendes rakendustes ning soovitab teil enne nende sirvimist või kasutamist põhjalikult läbi lugeda nende tingimused ja avaldused isikuandmete kaitse kohta.
Samuti on teenusepakkuja aktiivne sotsiaalsetes võrgustikes, näiteks Heuréka või Facebook, eesmärgiga kasutada ja koguda teavet. Need teiste platvormide pistikmoodulid on selgelt tähistatud nende logodega ja kasutavad tekste nende platvormide stiilis. Kui kasutate mõnda neist pistikmoodulitest mõne meie veebisaidi valimiseks, võib see seejärel luua otsese ühenduse kasutatud brauseri ja sotsiaalse võrgustiku veebisaidi vahel. Kuna selline ülekandmine toimub alati võrgu ja brauseri vahel, pole teenusepakkujal juurdepääsu saadetud andmetele ega sellekohasele teabele. Kui olete sisse logitud mõnesse platvormi samal ajal või logite hiljem sotsiaalvõrgustikku sisse, saavad pistikmoodulid selle teabe teie kontole automaatselt lisada. Sama kehtib nii pistikmoodulite (nt nupu Meeldimine) kui ka kommentaaride lisamise kohta.

 
Andmete edastamine kolmandatele isikutele
Operaator ei jaga ega edasta teie kohta ühtegi tuvastatavat teavet kolmandatele isikutele ilma teie nõusolekuta. Saame teie isikuandmeid jagada ainult volitatud äripartneritega toodete ja teenuste pakkumise levitamiseks, tellitud kaupade kohaletoimetamiseks ja muul viisil teiega suhtlemiseks, seadusega nõutud juhtudel, näiteks seoses valitsuse päringutega, kohtuasjadega või muud õiguslikud protsessid ja nõuded või kui leiame, et teie isikuandmete esitamine on vajalik meie õiguste kaitsmiseks, näiteks meie tingimuste võimalike rikkumiste uurimisel või pettuste ennetamiseks või tuvastamise uurimisel. Teie Vertified by customers programmi osana määrame teie rahulolu e-posti küsimustike kaudu, milles osaleb meie e-pood. Saadame need teile iga kord, kui tellite midagi meie e-poest, kui te ei keeldu neid kätte saamast. Saate Google'klientide arvustuste programmi raames e-posti teel küsimustike saatmise igal ajal keelata, keelates muud küsimustikud, kasutades küsimustikuga koos e-kirjas olevat linki. Kui see on teie soov, siis me teile enam küsimustikke ei saada. Pärast tellimuse edukat täitmist edastame Google Ads-ile teie ees- ja perekonnanime ning Google Ads reklaamitööriista e-posti andmed.

 
Turundusosakond
Otseturundussuhtluse tellimuse saate alati tühistada.
Lihtsaim viis on klõpsata nupul „Tühista tellimus“ kõigil meilt saadud teadetel või suhtlustel. Samuti võid meiega ühendust võtta, kasutades meie veebisaidil pakutavat teavet.
 
Turvalisus
Teenusepakkuja kogub isikuandmeid üksnes selles poliitikas sisalduvatel eesmärkidel vajalikul määral ja kasutab asjakohaseid tehnoloogiaid, et tagada kõigi teie isikuandmete turvalisus, terviklikkus ja privaatsuse kaitse. Kõik teenuseosutajaga jagatavad isikuandmed on turvatud tavapäraste protseduuride ja tehnoloogiate abil. Veebikeskkonna eripärade tõttu ei saa pakkuja absoluutselt tagada selle teabe turvalisust, mille kasutajad sisestavad pakkuja veebisaidile. Pakkuja kasutab aga üldiselt soovitatavaid turvameetmeid, mis peaksid takistama volitamata juurdepääsu esitatud andmetele.

 
Isikuandmete kaitse poliitika muudatused
Neid eeskirju võib vajadusel värskendada. Soovitame teil regulaarselt tagasi tulla ja seda lugeda, et olla kursis praeguse teabega selle kohta, kuidas me aitame kaitsta teie isikuandmeid, mille olete meile usaldanud.

Turundusosakond
Teenusepakkuja ei tohi teie eelneva nõusolekuta jagada ega edastada teie kohta tuvastatavat teavet kolmandatele isikutele. Me saame teie isikuandmeid jagada ainult volitatud äripartneritega, eesmärgiga levitada toodete ja teenuste pakkumist, tellida kaupu ja edasist teiega suhelda ning olukordades, kus see on seadusega ette nähtud, nt. seoses riigiasutuste järelepärimiste, kohtuasjade või muude juriidiliste protsesside ja nõuetega. Samuti võime seda jagada, kui usume, et sinu õiguste kaitsmiseks on vaja edastada su isikuandmeid, näiteks uurides meie tingimuste võimalikku rikkumist või uurides, ennetades või pettuste paljastamine.

Kontaktinfo
Teenusepakkujaga saate ühendust võtta e-posti aadressil gdpr@donoci.cz

Küsi mida tahes

Eva

Me aitame sind valiku tegemisel ja tehniliste probleemide puhul.

602 8400 (Esmaspäevast reedeni kella 8.00 ja 16.30 vahel)

Küsi

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i