Allahinnatud kodutooted | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Kodutooted eripakkumises

Kategorie AKCE 2

Suure allahindlused 6. 2. 2023 kuni 12. 2. 2023.

Soodustuse saamise tingimuseks on ostu sooritamine - antud kuupäevade jooksul ostukorvi lisatud toodetele peale soodusperioodi lõppu soodustus enam ei kehti.

Soodushinnad arvutatakse toodete alghinnast vastavalt soodustuse tingimustele.

Lisaks saate kasutada ka kaupade tasuta transpordi võimalust kui tellimus ületab 70 €.

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

TOP kodutooted – iganädalased allahindlused kuni 70% kodutoodetelt


Kas teil on juba sise- ja välivalgustid olemas, kuid tunnete, et mõni aksessuaar ja pisiasi on kodus endiselt puudu? Seetõttu oleme laiendanud oma valikut mitme konkreetse kategooria võrra, kust leiate iganädalased 70% allahindlusega kodutooted, tänu millele saab Sinu kodu veelgi hubasemaks.

Ruumitarvikute osas pakume kellasid ja äratuskellasid, teleritarvikuid, õhupuhastajaid, küttekehasid või ventilaatoreid – põrandale ja laule. Samuti leiate kõik tolmuimejate, kaalude ja väikeste elektriseadmete jaoks. Kui otsite kodust välivarustust, siis pakume turvakaameraid, parafiinlampe, uksekella või videotelefone.


Selles kategoorias oleme koostanud TOP kodutehnika parimate hindadega. Värskendame seda kategooriat igal nädalal, seega leiate kindlasti endale sobivaid tooteid.Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i