Taskulambid ja pealambid on head kohtvalgustid pimedas | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Taskulambid ja pealambid

Vendor 9
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Taskulambid ja pealambid - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Taskulambid valgustavad öised radu ja on asendamatud kaaslased pimedal ajal


Laetav taskulamp on üks äraütlemata nutikas ja kasulik leiutis. Ega laetav taskulamp nagu iga teinegi, et pea ju kogu aeg põlema ja vahepeal on ikka aega seda laadida enne järgmist tarvitamiskorda. Elektrikatkestuste jaoks võiks kapis olla igaks juhuks ka üks patareidega taskulamp (või siis kaks), sest taaslaetavad LED-taskulambid kipuvad ajapikku ikkagi tühjaks seisma.

Kui aga plaanite öist kalalkäiku või rabamatka, siis on taskulamp akuga igati mõistlik mõte ja kiiduväärt kaaslane pimedusse. LED-pealambid saab oma voolu kas tavalistest patareides või eraldi laadijaga. Viimasel juhul on teil laetavad pealambid või pealambid akuga. Matkale minnes võib mugavuse mõttes olla kaasas ka mõned võimsad taskulambid, mis teevad metsarajal või laudteel liikumise mugavamaks. Telgilakke on aga mõeldud võimsad pealambid, mis annavad valgust telgis askeldamiseks. Ennast saate tee peal nähtavaks teha, kui teil on LED käepael valgustiga.

Taskulambid lastele on oma tööprintsiibilt ikkagi samad valgustid. Muudatusi oleme teinud toote suuruses, lastesõbralikes värvides ja libisemiskindlates käepidemetes. Laetava valgustina võib töötada ka akupank. Akupank valgustiga on aga tõeline multiseade, mis laadib teie nutiseadmeid ja valgustab pimedas teie teed.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i