Immax NEO - nutikas valgustus teie koju | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Immax NEO

Kategorie Immax NEO
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Immax Neo - nutikas valgustus teie koju või kontorisse


Kas teie unistuseks on omada nutikodu? Immax Neo Lite valgustusega saab teie unistus teoks. Intelligentne valgustus Immax Neo Smart pakub erinevaid funktsioone nagu valgustugevuse ja valguse värvi muutmine, värvitoonide seadmine või valgustusaja režiimid kodu erinevates osades. Lisaks saate valgustugevust reguleerida muutes valguse taset - seda ka väljaspool kodu. Immax Neo nutipistik laseb teil selle külge ühendada mitte ainult valgusteid, vaid ka teisi elektriseadmeid - raadio, teler, soojapuhur või ventilaator - kõike on võimalik eemalt juhtida.


Saate kogu oma kodu ja valgustust juhtida hääle, mobiiltelefoni Immax Neo rakenduse, tahvelarvuti või kaugjuhtimispuldi abil. Kogu Immax NEO süsteem on ühendatud rakenduse Immax NEO ja seadme NEO SMART BRIDGE abil, mis on selle nutika süsteemi aju, mille külge saate ühendada kasvõi Imax Neo LED-riba. Rohkem tarvikuid süsteemi tööks leiate just tarvikute kategooriast. Valikus on ka palju erinevate funktsioonidega lambipirne.


Nutivalgustus ei pruugi enam olla kaugema tuleviku muusika. Nüüd on see ligipääsetavam kui kunagi varem. Immax Neo pirnid ühilduvad 100% Immax Neo valgustitega ja muudavad esimesed sammud nutivalgustuse paigaldamisel ja juhtimisel imelihtsaks. Kui vajate abi või nõu, kui palju või milliseid elektriseadmeid saab ühe nutikodu keskuse külge paigaldada, siis võtke ühendust meie klienditoega - aitame kindlasti.

Copyright © 1990 – 2023 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i