Pistikutornid on sobivad aias kasutamiseks | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Väli pistiktornid

Vendor 3
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Pistikutornid on sobivad abimehed välitingimustesse


Valgustite tarvikud on sisuliselt kõik muu, mis pole lambipirn - olgu see siis pikendusjuhe või pistikutornid. Nii remondi käigus kui ka igapäevaselt tuleb välja, et vahetamist vajavad nii Philips SMART pistikupesad kui ka ajast ja arust juhtmed. Kui juba vahetamiseks läheb, siis tasub kõik olemasolevad asendada nutipesadega, nt nutikas pistikupesa Philips SMART, et kõik vähem ja rohkem targad seadmed saaksid lihtsa vaevaga oma elektriühenduse ja juurdepääsu internetile.

Nutikas pesa või nutikas pistikupesa tahab paigaldamisel ilmselt saada professionaali abi, sest need peenikesed juhtmed ja ühendused vajavad koolitatud meistri abikäsi. Ise saate ilmselt hakkama, kui kavas on paigaldada liikumisandur pollarvalgustile või nutivalgusti kaabel. Ka pistikupesatorn ei vaja paigaldamisel erilisi oskusi ja tööriistu. Kruvikeeraja on ehk kõige keerulisem tööriist, mida tarvis läheb - vahel ka veidike teipi ja uus pistikupesadega pollarvalgusti ongi paigas.

Nutivalgusti toiteallikas on üks selliseid tarvikuid, mis samuti kipub vahel rikki minema. Ka väli pistikutorni erinevad suurused ja mudelid meie veebipoes olemas ning vajadusel eraldi tellitavad. Nende tarvikute vahetamisega saate ise samuti hakkama, kui olete probleemi juba tuvastanud. Sellel on alati kirjas markeering, mille alusel uut asendustarvikut otsida. Ikka tasub mõni ka tagavaraks soetada, nt nutivalgustuse pult.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i