Õue soojuskiirgurid tulevad appi aeda ja terrassile | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Väli soojuskiirgurid

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Õue soojuskiirgurid aitavad suve pikemaks venitada ja kevadel kiiremini saabuda


Aias või terrassil aja veetmine on muutumas üha populaarsemaks kuigi ilm seda alati ei soosi. Kui soovite istuda pigem väljas kui siseruumides võib teile kasuks tulla õue küttekeha. Tänu sellele ei ole ilm enam probleemiks ning teil on võimalik nautida oma aias või terrassil aja viitmist isegi kui väljas ei ole soe. Kõik, mis selleks vaja teha on, on ühendada elektrilised soojuskiirgurid vooluvõrku.


Näiteks võime julgelt soovitada Nedis küttekeha välitingimustesse, mis on hästi proovitud ning testitud toode. Selle paigaldamisega peaks igaüks hakkama saama - lihtsad ning selgesti jälgitavad juhendid on toote pakendiga kaasas. Alati võite kellegi hakkajama sõbra-tuttava-naabri appi paluda, sest suuremad küttekeha kaaluvad mitukümmend kilo. Samas, pärast õigesse paika saamist ei vaja küttekeha rohkemat hoolitsust, kui aeg-ajalt lapiga puhastamist ja otsese vee eest hoidmist. Üldine niiskus ei tee seadmele midagi.


Soojuskiirgurid terrassile võite loomulikult paigutada ka mujale. Näiteks sobivad need suurepäraselt kas välikööki või grillinurka. Ainukeseks ohutuse tagamise tingimuseks on see, et vähemalt meetri kaugusel ei ole küttekehast ühtegi kergest süttivat eset - kardinasiilu, käterätikut või lambikuplit näiteks. Pärast seda võite rahulikult mõnusat soojust nautida ilmast hoolimata.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i