Trafot läheb vaja LED valgusriba paigaldamisel | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Trafod

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Trafod (transformaatorid) - energiamuundurid voolutugevuse muutmiseks


Kui ostate näiteks LED-valgusribasid, siis tasub jälgida, kas komplektiga on kaasas trafo - reeglina on, kuid see erineb tootjate kaupa. Kui trafo ei ole komplektis, siis on vajalik soetada ka see. LED-ribad kasutavad reeglina 12V alalisvoolu (DC), kuid Euroopa majapidamistes on elektrivõrgu pinge 230V, mistõttu on LED-riba tööks vaja 12V elektritrafot, mis muundaks pinge 230V-lt 12V-le. Alalisvoolu muundurite valikust leiate kindlasti endale sobiva, kuid igaks juhuks kontrollige, kas kõik tehnilised parameetrid vastavad teie vajadustele.

Trafod erinevad ka võimsuse poolest (W). Selle, millise võimsusega trafot on vaja, saate välja arvutada vastavalt LED-riba pikkusele - 1 meetri LED-riba võimsus on umbes 4,8W. Kui soetate 3-meetrise LED riba, on selle võimsus 3*4,8=14,4W. Kui soetate LED-tehnoloogiaga valgusriba, võib tunduda, et sellise valgusti jaoks võib vaja minna ka LED-transformaatorit. Tegelikkuses ei ole LED valgustite tööks vaja spetsiaalset trafot - tavapärased energiamuundurid on täiesti piisavad selle ülesande täitmiseks.

Valgusti muundur aitab teil ka teise voolutugevusega lampe või muid seadmeid töös hoida. Näiteks on meie e-poes saadaval muundur, mis muudab 230V mitmeks erinevaks pingeks vastavalt teie seadmele - 12V, 24V aga ka kõik, mis jääb sinna vahele. Nii võite päris mitmed mittestandardsed seadmed hoida töös ainult ühe energiamuunduriga ja ei pea ostma mitut.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i