Tornventilaatorid on stiilsed värske õhu puhurid | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Tornventilaatorid

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Tornventilaatorid puhuvad värsket õhku ka kõige kuumemal ajal


Mitte ainult kuumadel suvepäevadel, vaid ka muidu pikemalt aega seisnud õhuga ruumi kulub alati ära üks korralik jalaga ventilaator, mis värskust ja jahutust toob. Põrandaventilaator on ehk kõige lihtsam ja enim levinud vahend seisva õhu värskendamiseks nii kontoris kui ka kodudes. Igapäevaseks on muidugi muutunud ka tornventilaator temperatuurinäidiku ja puldiga, mis võimaldab seadme töökiirust ja/või temperatuuri eemalt reguleerida. Ka sisse-välja saab sellist alusega ventilaatorit lülitada distantsilt; nagu televiisorit või autoalarmi.

Kui olete otsustanud, et teie koju või kontorisse tuleb ventilaatoritorn, siis on tähtis jälgida, et labade tööpiirkonda ei satuks midagi lahtist ja lehvivat. Kardinatest tasub selline ventilaator põrandale kaugemale paigutada, sest kardinasiil võib isegi võrestikuga kaitstud labade vahele takerduda. Tulemuseks on kortus kardin ja põrandale kukkunud püstventilaator, aga ei midagi hullemat.

Tornventilaator koos temperatuurinäidiku ja puldiga peaks kuumal suvepäeval leevendust pakkuma küll; suurema ruumi korral ei jää üle soovitada muud, kui kaks või kolm sellist ventilaatorit. Kui teie veergventilaator küttekehaga hästi loodis ei püsi, siis pole väga hea mõte selle aluse ja põranda vahele kokkumurtud paberinutsakuid võib õhemaid raamatuid toppida. Otsige ikka selline koht, kus põrand on sirge, sest ventilaatori alus on kindlasti tasane ja ühtlane.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i