Jõuluvalgustus | Lambimaailm
Valikus 1.180.000 valgustit 60-päevane tagastusõigus 5 -aastane pikendatud garantii Tasuta transport tellimustele üle 70 €
0
Lemmiktooted:
0

Teie lemmiktoodete hulgas ei ole ühtegi toodet.

Logi sisse
Registreerimine
Levy banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Küsi mida tahes

Reijo

Me aitame sind valiku tegemisel ja tehniliste probleemide puhul.

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)

Küsi

Jõuluvalgustus

Kategorie vánoční
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

LED jõulutuled, jõulukaunistused õue

Küünlad jõulupuul on ilusad, kuid võib-olla tasuks proovida ka modernseid jõulukaunistusi. Meie tootevalikust leiad imekauneid aknakaunistusi, valguskette ning ka patareidega valgusteid erinevate tegelaskujude, pärgade ning muude jõululike motiividega. Oleme teie jaoks ette valmistanud suure valiku erinevaid valguskette ning jõuluvalgusteid nii siseruumides kui ka välistingimustes kasutamiseks. Samuti pakume mitmesuguseid valguskettemida saab muretult kasutada ka õues.

 
 
Jõulukaunistused siseruumidesse 
 
Jõuluvalgustusega saad ehtida iga toa ilma suurte kuludeta. Suurem osa meie jõulutuledest ning kaunistustest on LED tehnoloogiaga jõuluvalgustidmis on väga madala energiatarbimisega ning ka pika elueaga. Lisaks traditsioonilistele jõuluvalgustitele ning valguskettidele leiate meie e-poest ka jõulukaunistusi lauale ning aknale. Lumise talve armastatele meeldivad kindlasti ka jääpurika- või lumehelbekujulised jõulukaunistused. Jõulutulesid ei pea kasutama ainult kodus. Samuti võite kaunistada ka oma kontori - meie tootevalikust leiad ka hulgaliselt jõuluvalgusteid, mis sobivad ka kontoritesse.
 
Jõulukaunistused õue 
 
LED jõulukaunistusi ei pea kasutama ainult maja või korteri sees. Meie tootevalikust leiad ka hulgaliselt õue-jõulukaunistusi. Sinna kategooriasse kuuluvad näiteks aias olevate puude kaunistamiseks mõeldud valgusketid, maja äärtel ning räästatel kasutavad valgusketid ning ka LED ribad. Pea meeles, et jõulukaunistused ei pea ilmtingimata olema kallid - pakume hulgaliselt jõulutulesid ka soodushindadega.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i