Päikesepaneeliga rippvalgustid valgusküllasesse aeda | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Päikesepaneeliga rippvalgustid

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Päikesepaneeliga rippvalgustid säästavad aastate jooksul energiat ning raha


Päikesepaneeliga LED-dekoratiivne valgusti pole ilmselt esimene valik, millest õue valgustamist alustada, kui sissesõidutee ja muru on paika saanud. Päikesepaneeliga LED valgusti annab aga tervele õuealale värvi ja tooni ning sellest võib sõltuda paljuski teise valgusallikate koht ning tüüp. Õuelühter ei vaja endale sageli mitte midagi täienduseks; küll aga võib rippvalgusti õue mõnest muust seina- või maavalgustist abi saada.

Päikesepaneeliga aialamp on mõistlik investeering näiteks siis, kui soovite eriti välja tuua ning rõhutada grillimisnurka või kiviktaimlat. Välilühter omakorda laseb mõnel aia osal õdusasse hämarusse mattuda. LED-välilühter on ka säästlik ja keskkonda hoidev toode, sest võtab oluliselt vähem elektrit kui tavapärane hõõglamp ning on selle juures ka kordades ajaliselt vastupidavam.

Päikesepaneeliga õuelamp võib olla tõeliselt stiilne aktsent teie koduväravasse või kaugemasse aianurka. Kui aga kuuri all on palju tegemist või katusega kaetud puhkenurgas või väliköögis läheb vaja täiendavat valgusallikat, siis ripplühter õue on kindlasti valik, mida tasub kaaluda. Välisvalgustite abil on võimalik on aeda ka tsoonidesse jagada, kus laste mängumaja on erksalt valgustatud kui tõeline printsessiloss, kuid puuonn on kõige kaugemas ja pimedamas aianurgas, mida vaid trollid külastavad.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i