Jõulukaunistused õue pühalikumaks kujundamiseks | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Väli valgusketid

Vánoce landing page
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Jõulukaunistused õue toovad sära teie kodule ja rõõmu möödujatele


Pühade-eelsel ajal näeb aedades, hoovides ja parkides sagimas tuhandeid rõõmsaid inimesi, kes paigaldavad LED-jõulutuled õue, et pimedat talveaega veidigi helgemaks muuta. Jõuluteemaline LED-kett sobib ning aknale, väravale, katuserenni kui ka õunapuule, laternapostile või süngele kivile. Dekoratiivne LED-valguskett on säästlik ja loodussõbralik lahendus, sest tarbib konventsionaalsest hõõglambist kordades vähem elektrienergiat. Et jõulukaunistusi õue leidub tõepoolest igas mõeldavas suuruses ja värvis, siis leiate kindlasti midagi sellist, mis just teie soovi ja maitsega kokku läheb.

Jõulukaunistus õue peab kindlasti olema niiskuskindel, et ei tekkis seadmes lühist. Kõik sellised tooted on selgesti märgistatud IP44 ja IP65 tähistega, et saaksite valida õige ja turvalise jõulu valgusketi õue. Oma LED väli-valgusketti võite rahuliku südamega kasutada ka siseruumides, kuid vastupidisest vahetusest palun hoiduge - siseruumidesse mõeldud jõulutulede valguskett õue ei sobi ja lõpetab liigniiskuse tõttu päris kiiresti oma funktsioneerimise.

LED-jõulutulede valgusketti on lihtne paigaldada ning vooluvõrku lülitada. Sama lihtne ja vähest vaeva nõudev on ka LED-valguskardina abil oma majaseinale või aiapuudele uhke ilme andmine. Jõuluküünlad õue panna on paras töö lastele ning ka väli jõuluteemalise valgusketi ülesriputamisel saavad nad abiks olla ning ka sel moel pühaderõõmust osa saada.

Copyright © 1990 – 2023 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i