Kinkekaardid teevad kõigile rõõmu iga tähtpäeva puhul | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Kinkekaardid

Kategorie AKCE 3

Suure allahindlused 5. 6. 2023 kuni 11. 6. 2023.

Soodustuse saamise tingimuseks on ostu sooritamine - antud kuupäevade jooksul ostukorvi lisatud toodetele peale soodusperioodi lõppu soodustus enam ei kehti.

Soodushinnad arvutatakse toodete alghinnast vastavalt soodustuse tingimustele.

Lisaks saate kasutada ka kaupade tasuta transpordi võimalust kui tellimus ületab 70 €.

Popis kategorie

Kinkekaardid pole originaalne, kuid siiski kindel kingiidee peaaegu igaks olukorraks


Kas te mõtlete pingsalt selle peale, mida kinkida oma sõpradele, perele või sugulastele sünnipäevaks, jõuludeks või mõne muu tähtpäeva puhul? Või teid hoopis kutsutud firmapeole, kuhu oleks viisakas midagi kaasa võtta? Jah, raha on küll universaalne kink ja kinkekaart sellest vaid grammi võrra rohkem personaalne, aga ei ole kinkekaarte veel pettumuse tõttu ära visatud.

 

Üheks lahenduseks on muidugi kinkida neile midagi ebatavalist ning kasulikku - midagi, mis ei lõpetaks voodi all, kapinurgas või sahtlis, vaid midagi, mis oleks ka päriselt kasulik. Selleks võib olla näiteks lamp mugavaks raamatulugemiseks, uus elegantne lühter, aiavalgusti entusiastlikele aednikele vms. Lahenduseks on ka kinkekaart meestele või kinkekaart naistele mille abil on on kingi saajal võimalik valida välja endale meelepärane valgusti. Kinkekaardid jõuludeks ei ole tuttavatele ehk kõige parem mõte, aga kinkekaardid firmadele sobivad igal juhul. Nii ongi kinkekaardi idee iga hätta jäänud kingiotsija viimane, kuid üpris ladus väljapääs.

 

Pakume elektroonilisi kinkekaarte 20€ , 35€ ning 80€ väärtuses. Te ei soovi, et kinkekaardid kokku liidetakse, vaid soovid eraldi kinkekaarte? Pole probleemi, saame ka selles kokku leppida! Anna meile oma soovist ja eelistustest teada tellimuses olevates märkmetes.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i