Kinkekaardid teevad kõigile rõõmu iga tähtpäeva puhul | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Kinkekaardid

Vendor 2
  • Enim müüdud tooted

Popis kategorie

Kinkekaardid pole originaalne, kuid siiski kindel kingiidee peaaegu igaks olukorraks


Kas te mõtlete pingsalt selle peale, mida kinkida oma sõpradele, perele või sugulastele sünnipäevaks, jõuludeks või mõne muu tähtpäeva puhul? Või teid hoopis kutsutud firmapeole, kuhu oleks viisakas midagi kaasa võtta? Jah, raha on küll universaalne kink ja kinkekaart sellest vaid grammi võrra rohkem personaalne, aga ei ole kinkekaarte veel pettumuse tõttu ära visatud.

 

Üheks lahenduseks on muidugi kinkida neile midagi ebatavalist ning kasulikku - midagi, mis ei lõpetaks voodi all, kapinurgas või sahtlis, vaid midagi, mis oleks ka päriselt kasulik. Selleks võib olla näiteks lamp mugavaks raamatulugemiseks, uus elegantne lühter, aiavalgusti entusiastlikele aednikele vms. Lahenduseks on ka kinkekaart meestele või kinkekaart naistele mille abil on on kingi saajal võimalik valida välja endale meelepärane valgusti. Kinkekaardid jõuludeks ei ole tuttavatele ehk kõige parem mõte, aga kinkekaardid firmadele sobivad igal juhul. Nii ongi kinkekaardi idee iga hätta jäänud kingiotsija viimane, kuid üpris ladus väljapääs.

 

Pakume elektroonilisi kinkekaarte 20€ , 35€ ning 80€ väärtuses. Te ei soovi, et kinkekaardid kokku liidetakse, vaid soovid eraldi kinkekaarte? Pole probleemi, saame ka selles kokku leppida! Anna meile oma soovist ja eelistustest teada tellimuses olevates märkmetes.

Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i