Tööstusvalgustus sobitub hästi tootmishalli ning lattu | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Tööstusvalgustid

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Hästi planeeritud tööstusvalgustus aitab teie ettevõttel elektrienergiat kokku hoida


LED-tööstusvalgustid on juba ammu saanud selliseks osaks meie igapäevast, et sageli me ei mõtlegi selle peale, kui palju vähem need energiat tarbivad, kui tavapärased hõõglambid. LED-tööstusvalgustus anduritega pole samuti enam mingi haruldus; tööstusvalgustid LED-tehnoloogial annavad mõnusat valgust paljudes kontorites ja laoruumides.

Tänapäeval varustatakse reeglina tööstusvalgustid anduriga, mis käivitab lambid vaid siis, kui keegi neile läheneb või siis saab anduri seadistada ka kellaaja peale lampe süütama ja kustutama. Näiteks luminofoorvalgustid koos anduriga paiknevad tavaliselt kohtades, kus suurt liikumist ei toimu ning seetõttu nad ka ei põle, see tähendab - kui kuluta energiat. Samas, kui pimedamast territooriuminurgast on vaja midagi leida, siis süttib valgusti ilma lülitit vajutamata.

Töö luminofoorlampe leiab ohtralt pigem pikkadest koridoridest ja parkimismajadest. On needki valgustite tüübid saadaval konfiguratsioonis tööstuslik laevalgusti anduriga, mis tähendab, et need on robustsema disainiga, vastupidavad, ilmastikukindlad ning valmistatud suuremate võimsuste jaoks. Täpselt sama varem mainituga saab öelda ka tööstusliku prožektori anduriga varustamise korral - tuli ei põle 24/7, vaid ainult siis keegi satub LED-töövalgusti anduri "nägemispiirkonda". Pärast tegevuse lõppemist kustub valgusti automaatselt ega lisa elektriarvele asjatuid eurosid.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i