Lisatarvikud valgustitele teevad teie elu mugavamaks | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levý banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Lisatarvikud valgustitele

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Lisatarvikud valgustitele - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Lisatarvikud ja kaablid teie valgustitele ning elektrisüsteemidele


Vahel võib ikka juhtuda, et mõne valgusti toitekaabel saab õnnetul kombel kannatada - olgu selleks siis koduloomast närilise liigne huvi elektri vastu või õnnetu komistamine mänguhoos. Lambi toitekaablid on reeglina kergesti vahetatavad ja meilt leida tõepoolest igas värvitoonis ja pikkuses asendusjuhtmeid. Kaablid lampidele on kas lülitiga varustatud või mitte, juhul kui teie valgusti on puutetundliku süsteemiga.

Ka lambivarjud või kuplid ei ole paraku igavesed ning võivad õnnetusjuhtumi või välisvalgusti puhul ka vandalismi tagajärjel katki minna. Siit leiate ka asendusvarjud oma lemmikvalgustitele. Lambivarju valimisel pidage meeles, et te ei pea sugugi otsima eelmisega võimalikult sarnast toodet (kui see pole just teie kindel soov). Paljud lisatarvikud valgustitele, sh lambivarjud on omavahel asendatavad ning võis teie pruunist must juhtme laualambist paari liigutusega saada punase kupli ja kollase juhtmega moodne trendivalgusti.

Siit leiate ka pikendusjuhtmed, kui lampi on ajutiselt vaja näiteks õues või kuuri all kasutada. Lambipesad leiate samuti sellest kategooriast, kui mõni vana ja mõranenud pesa vajab välja vahetamist. Lisaks plastikust toodetele on meie valikus ka keraamilised lambipesad, mis näevad esteetiliselt paremad välja ning on ka vastupidavad.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i