Hämardatavad lambipirnid loovad atmosfääri | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Hämardatavad pirnid

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Hämardatavad lambipirnid valgustitele on vastupidavad ja töökindlad


Üleüldiselt on hämardatavad pirnid vastupidavad ning pika tööajaga, aga pisirikkeid ja pirnide katkiminekut esineb vahetevahel sellegipoolest. Vahel võib seda põhjustada elektri kõikumine, vahest halvasti paigaldatud juhtmestik, vahest saab LED-pirni tööaeg lihtsalt otsa. Meilt peaksite leidma asenduse igale võimalikule LED-pirnile oma majapidamises või töökohal; olgu see siis Ledvance SMART LED-pirn või Ledvance hämardatavad LED-pirnid.

Hämardatavad LED-pirnid on suuremalt jaolt pesa osas jagatud sokli osas kaheks valdavaks grupiks - E14 ja E27 lambipesa järgi. Peamiselt toodetakse E14-pirnid ja E27-pirnid külma või sooja valgusega - nende seast saate valida endale sobivama vastavalt sellele, kas teie valgustid asuvad näiteks koridoris, kus on vaja kirkamat valgust, või magamistoas, kus soovite pehmemaid toone. Mõned lambipirnid on ka erinevates valgustoonides, kui soovite korraga oma tuppa näiteks kollast, sinist või punast valgust. Uuematest toodetest soovitame seda - LED-pirnid SMART-seeriast: saate tavapärasele hämardatavale pirni valgustugevuse juhtimisele juurdepääsu oma lokaalse wifi-võrgu kaudu.

LED hämardatavad pirnid valgustitele on saadaval nii ühekaupa pakendatuna kui ka multipakkides, mis muudab ühe pirni hinna soodsamaks. Alati on mõistlik mõnda pirni ka tagavaraks hoida, et mitte iga kord uuesti poodi tormata. LED-tehnoloogial toodetud pirn on väike, kerge ega võta teie majapidamises palju ruumi. Hinnatase on mõistlik ja põhjendamatult suuri kulutusi pirnidel peale ei pea tegema. Loomulikult on lai valik ka lampide võimsuse osas.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i