Tööstus- ja kaubandusvalgustite suur valik | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Tööstusvalgustid

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Tööstus- ja kaubandusvalgustite tootmisel arvestatakse nende suurema töökoormusega


Tööstusvalgustite ja kaubandusvalgustite kategoorias toome teieni professionaalseks kasutuseks mõeldud valgustid kaubanduslikel, tehnilistel ja tööstuslikel eesmärkidel. Valides professionaalsed tööstusvalgusti LED-tehnoloogial või kaubandusvalgusti LED-tehnoloogial, saate kvaliteetselt valgustada kõiki äritegevuseks vajalikke ruume. Valides LED-tööstusvalgusti ja LED-kaubandusvalgusti, säästate ka rahas, sest LED-tehnoloogia on kordades väiksema energiatarbimisega, kui tavapärane hõõglamp. Samuti pakume liikumisanduriga tööstusvalgusteid ja ka liikumisanduriga kaubandusvalgusteid.

Meie e-poest võite leida nii sise- kui ka välisvalgusteid, millel on kuni viieaastane garantii. Tööstus- või kaubandusvalgustit valides on oluline silmas pidada valgusti IP kaitseklassi. IP kaitseklass näitab valgusti niiskus- ja tolmukindlust. Veekindel tööstusvalgusti või veekindel kaubandusvalgusti on selline, mille IP kaitseklass on IP44 või kõrgem. Neid saab valida meie veekindlate tööstus- ja kaubanduslike valgustite hulgast.

Valgustikaubanduse üks alaliik on anduriga valgustid, mis tagavad, et teie lambid ei põle 24/7, vaid ainult siis, kui valgusti tööd on ka tegelikkuses vaja. Tööstuslik valgusti anduriga on tavapärasest anduriga valgustist lihtsalt tugevama koostekvaliteediga ning reeglina robustsema disainiga. Kaubandusvalgusti anduriga sobib valgustama teie laopindasid või kaupluse koridore, kus ei toimu pidev äritegevus ning alaline valgustus pole eluliselt vajalik - valgusti süttib ja kustub vastavalt sellele, kas selles piirkonnas liiguvad teie töötajad ja/või kliendid või mitte.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i