Jõuluteemalised küünlajalad-jõuluküünlad pühadeaega | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Jõuluküünlajalad

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Jõuluteemalised küünlajalad toovad akendele sära


Pühade lähendes mõtleb iga pere oma koduakende kaunistamisele ja jõuluküünlajalg on paljude jaoks see ainus ja õige valik. Kuigi seesugune akende kaunistamise komme jõudis meieni 1980ndate aastate lõpus Skandinaavia maadest, siis oleme selle omaks võtnud jõuluteemalised küünlajalad-jõuluküünlad on meie akendel peaaegu sama levinud kui põhjapoolsetel naabritel. Ega polegi niiväga tähtis, kust või millal mingi komme meieni on jõudnud, kui see meile rõõmu valmistab ja pühade erilist aega meelde tuletab.

Mille peale ehk igaüks pole veel tulnud on see, et sedasama küünlajalg saab edukalt kasutada ka lauakaunistusena ka kõige pidulikumate õhtusöökide puhul. Eriti mõistlik on niimoodi toimida siis, kui laua ääres juhtub olema hulgaliselt lapsi, kes pühademeeleolus vallatuks muutudes võivad põlevate küünaldega jõuluküünlajalad ümber ajada. Teiseks olukorraks on nt mitmed ühiskondlikud toiduasutused, kus lahtise tule kasutamine on kategooriliselt keelatud. See aga ei tähenda, et jõulud sinna ülde ei ulatuks.

Dekoratiivne küünlajalg on ajatu kaunistuselement mitte ainult jõulude, vaid ka teiste tähtsamate sündmuste puhul. Ei tasu lasta ennast jõuluteematikast liigselt heidutada lasta - ilus asi on alati ilus.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i