Põrandaventilaatorid kütavad ruumid kiiresti soojaks | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Põrandaventilaatorid

Vendor 9
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Põrandaventilaatorid kütavad kiiresti suured ruumid soojaks


Mitte ainult kuumadel suvepäevadel, vaid ka muidu pikemalt aega seisnud õhuga ruumi kulub alati ära üks korralik ventilaator põrandale, mis värskust ja jahutust toob. Põrandaventilaator on ehk kõige lihtsam ja enim levinud vahend seisva õhu värskendamiseks nii kontoris kui ka kodudes. Igapäevaseks on muidugi muutunud ka põrandaventilaator puldiga, mis võimaldab seadme töökiirust eemalt reguleerida. Ka sisse-välja saab sellist alusega ventilaatorit lülitada distantsilt; nagu televiisorit või autoalarmi.

Kui olete otsustanud paigaldada oma koju või kontorisse küttekehaga ventilaatori , siis on tähtis jälgida, et selle tööpiirkonda ei satuks midagi lahtist ja lehvivat. Kardinatest tasub selline küttekehaga põrandaventilaator kaugemale paigutada, sest kardinasiil võib isegi võrestikuga kaitstud labade vahele takerduda. Tulemuseks on kortus kardin ja põrandale kukkunud ventilaator, aga ei midagi hullemat.

Kompaktne ventilaator peaks kuumal suvepäeval leevendust pakkuma küll; suurema ruumi korral ei jää üle soovitada muud, kui kaks või kolm sellist ventilaatorit. Kui teie põrandaventilaator küttekehaga hästi loodis ei püsi, siis pole väga hea mõte selle aluse ja põranda vahele kokkumurtud paberinutsakuid võib õhemaid raamatuid toppida. Otsige ikka selline koht, kus põrand on sirge, sest radiaatoriga ventilaatori alus on kindlasti tasane ja ühtlane.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i