Spetsiaalsed kohtvalgustile sobivad pirnid | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Prožektori pirnid

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Prožektori pirnid - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Kohtvalgusti pirnid teie kõikidele kohtvalgustitele LED-pirnid

LED-pirnid kohtvalgustile ei ole kahjuks igavesed, kuigi nad on tavalisest hõõglampidest vastupidavad ja töökindlamad. Vahetevahel saab mõne pirni eluiga läbi ja teie sirges reas kulgev koridorivalgustus võib korraga näha välja kui puuduvate hammastega jõmpsikas või vanamees. Olge mureta, et isegi kohtvalgusti lambid saab igaüks vahetatud, vaja on vaid veidi aega ja pealehakkamist. Esimese asjana tulebki pirn valgustist turvaliselt kätte saada ja siis teha tutvust selle markeeringuga. Lisaks valgustitele leiate siit ka LED-kohtvalgusti pirnid.

Kui teie valgustil on LED-pirnid puldiga, nutipirnid või tavalist tüüpi, siis igal juhul on selle küljel kirjas pesa või sokli markeering (levinumad on E14 pirnid ja E27 pirnid). Esimese asjane vaadake voolutugevust - kas teil on LED-pirnid 12V või LED-pirnid 220V. Valitavate LED-pirnide vastavus markeeringule on ülioluline ja valed lambipirnid ei tööta. Halvemal juhul võivad need rikkuda nii lambipirni enda kui ka valgusti sokli.

Meilt leiate värvilised LED-pirnid oma valgusribadele või kuusekaunistustele. Lambipirnid LED RGB funktsiooniga tähendabki lihtsustades seda, et tegemist on värvilise lambipirniga, mitte tavalise helevalge või matiga. Sellised pirnid LED-tehnoloogiaga on meie e-poe valikus tavatoonides - punane, roheline ja sinine, aga ka kõigis teistes mõeldavates ja veel teie arvates mõeldamatutes värvides. Edu valimisel, sest siit leiate ka soodsad hämardatavad kohtvalgusti pirnid.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i