LED-ripplaevalgustid on energiasäästlik valik | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

LED Süvistatavad valgustid

Vendor 7
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

LED-ripplaevalgustid on eriti mugavad madalate lagede puhul


Rippvalgustid on viimasel ajal väga populaarseks muutunud oma väga madala energiatarbimise tõttu. LED-ripplaevalgustid kööki on köögilampide puhul sisuliselt muutunud vaikimisi standardiks. LED-süvistatav laevalgusti ripplakke ei ole ammu enam peenete kontoriruumide pärusmaa, vaid on vaikselt ja kindlalt jõudnud meie kodudesse selleks, et jääda. Sellised valgustid on küll keerulisemad paigaldada ja nõuavad asjatundjate abi, kuid lõpptulemus on seda kenam ja muljetavaldavam.

Mis on LED-ripplaevalgusti?


Sisuliselt on tegemist valgustiga, mida ei paigaldata pinna peale (seina, lakke, põrandale vms), vaid enne paigaldust tehakse pinna sisse süvend, millesse paigaldatakse süvisvalgusti. Näiteks 600x600 ripplaevalgusti puhul puuritakse põrandasse augud, sinna asetatakse allvalgustid ja nii on kogu põrandapind ikkagi tasane, kuid efektse valgustusega.

Sama printsiipi saab rakendada ka ripplaevalgusti paigaldamisele - ripplakke puuritakse augud ja näiteks LED süvistatav laevalgusti elutuppa peitub suures osas sinna sisse. Välisvalgustite puhul nii seina või sillutuskivide sisse/vahele. Süvistatud LED-valgusti õues on eriti efektsed ja meeldejäävad.

LED-ripplaevalgusti vannituppa


Kui hoolite oma igakuuliste elektrikuludest ja soovite need kontrolli all hoida, siis kaaluge kindlasti LED süvistatava laevalgusti vannituppa paigaldamist. Vannituppa tuleb kindlasti valida niiskuskindlad ripplaevalgustid IP44 või ripplaevalgusti IP65 markeeringuga. Värvi-, disaini- ja materjalivalikust leiate kindlasti endale midagi sobivat ja meeldivat; olgu teie valitud ripplaevalgusti must või mõni muu teie poolt soovitud värv.

Copyright © 1990 – 2023 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i