Õhupuhastid ja germitsiidlambid puhtuse tagamiseks | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Õhupuhastid ja germitsiidlambid

Vendor 1
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Õhupuhastid ja germitsiidlambid bakterite ja viiruste vastu


Tavaline õhupuhasti meie kodudes ja kontoritest täiesti tavaline elektroonikaseade, neid müüakse laias valikus koos õhuniisutaja, õhuvärskendaja ja ionisaatoriga. Laias laastus ongi õhupuhastaja üldine termin - õhuniisuti lisab toaõhku vaid niiskust ega puhasta ei tolmukübemetest ega mikroobidest.

Hoopis teine on lugu germitsiidlampide, UV-sterilisaatoriga maskidele ja UVC desinfektsiooni kambritega. Ilmselgetel põhjustel on viimasel ajal mõlemad tooted kogunud suurt populaarsust - nii kaasaskantav desinfitseeriv UVC germitsiidlamp kui ka desinfektsioon-germitsiidlamp osooniga.

Mis on mikroobivastane ultraviolettkiirgus?


UVC valgus on bakteritsiidne, st see deaktiveerib bakterite, viiruste ja muude haigustekitajate DNA-d ja hävitab seega nende võime paljuneda ja põhjustada haigusi. Niimoodi töötab ka UVC desinfektsiooni kamber, kus UVC valgus kahjustab mikroorganismide nukleiinhapet. Sellega takistatakse DNAd replikatsiooniks lahti hargneda ja organism ei suuda paljuneda. Kui organism üritab paljuneda, siis ta tegelikult sureb.

UVC-puhastusseadmetes kasutatakse bakteritsiidseid lampe, mis on projekteeritud ja toodetud nii, et nad toodavad teatava annuse ultravioletkiirgust (tavaliselt vähemalt 16 000 mikrovatt sekundit ruutsentimeetri kohta, kuid paljudel seadmetel on tegelikult palju suurem annus). Kaasaskantav desinfektsioon-germitsiidlamp aitab mobiilset puhastusseadet kasutades likvideerida ruumide ja nendes asuvate pindade saastatust. Selline desinfektsioon germitsiidlamp anduriga aitab tööd teha distantsilt; ilma otseselt nakkusohuga kokku puutumata.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i