Ventilaator jahutab suvel ja värskendab talvel | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Ventilaatorid

Kategorie domácnost
  • Enim müüdud tooted
Soovitud sisu ei leitud

Ventilaatorid - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Laeventilaator paneb õhu käima ja toob värskuse tuppa


Kuumal päeval võib koduteel ainukeseks lohutuseks olla teadmine, et koduust avades ootab teid laeventilaatori värske ja jahe õhk, mis enda embusesse haarab. Tõsi, olemas on ka valgustiga laeventilaator, kuid jahutuse ja leevenduse pakkumiseks on olulised labad, mis kuuma ja seisnud õhku värskust segavad. Laeventilaator valgustiga on siiski omapärane ja huvitav sisutuselement. Erinevalt portatiivsetest ventilaatoritest ei pea te muretsema, kas tõmbetuul või lapsed seda ümber ei aja ja keegi viga ei saa, kui laeventilaator valgustusega tööle panna.

Tööstuslik laeventilaator on reeglina peidetud seinašahtidesse (tavapärane mõõt on ventilaator 100mm ja vannituppa käib ikka ventilaator niiskusanduriga), kui vaikselt keerlevaid ja surisevaid propellereid võib näha ka seintel on tänuväärt tööd tegemas. Sellise ventilaatori paigaldamisel soovitame kasutada professionaali abi, kes teab täpsemalt, kus asuvad teie korteri sissetulevad ja väljaminevad ventilatsiooniavad. Laeventilaatori müük toimub meie e-poes lihtsalt - valige välja sobiv toode ja kogus ning suunduge virtuaalkassase tasuma ning transporti tellima.

Valgustita laeventilaatori paigaldamine ei ole keerulisem tavalise valgusti lakke kruvimisest. Üksikasjalikud juhendid ja kinnitusvahendid on iga toote karbis kaasas ja küsimuste tekkimisel saate asjatundjatelt alati nõu küsida. Seadme tööd reguleerib tavaliselt seinalüliti. Kui olete valinud laeventilaatori puldiga, siis võite seinalülitist loobuda ja kogu kontrolli puldile loovutada. Peate vaid jälgima, et puldi patareid ootamatult tühjaks ei saa. Ventilaator puldiga on tõeline mugavustoode, mis laseb teil õhuvoole sohvalt või tugitoolist tõusmata juhtida.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i