Kaitsevahendid aitavad kaitsta nii sind kui teisi | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Kaitsevahendid

Kategorie ochranné pomůcky
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Kaitsevahendid aitavad nakatumist vältida


Tänapäeval on õige kaitsevahendi või ennetusvahendi valik väga oluline. Me pakume oma e-poes erinevat liiki kaitsevahendeid, et leiaksite enda soovidele ja vajadustele sobiva. Respiraatorid: müügis on FFP2 ja FFP3 tüüpi isikukaitsevahendid. Need respiraatorid püüavad kinni aerosooli-, tolmu- ja suitsuosakesed või õietolmu. Filtreerimisaste on nendel respiraatoritel ≥ 95%. Siit leiate ka klapiga respiraatorid.


Näo- ja kaitsemaskid on samuti saadaval laias valikus. Meditsiinis on reeglina kasutusel ühekordsed näomaskid. Maskidel on kolmekihiline materjal. ÄR näomaskid püüavad kinni aerosooli-, tolmu- ja suitsuosakesed või õietolmu ning blokeerivad osakesi kuni 95% 0.3 mikromeetri ulatuses. Valikus on veel ventileeritud maskid, ventileerimata maskid, varufiltrid ja kaitsekindad. Desinfitseerivad ja germitsiidlambid aitavad õhku ja meditsiinitarvikuid desinfitseerida. UVC germitsiidlambid tapavad baktereid, lestasid ja viiruseid samal ajal ruume desinfitseerides.


Järgmise artiklina on müügis kaitsekindad. Need individuaalsed kaitsevahendid aitavad vähendada viiruste levikut. ViralOff®️ kindad tapavad 99% viirustest (ning on seejuures isepuhastuvad).
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i