LED-lisatarvikud teid valgusribadele kodus ja kontoris | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levý banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

LED lisatarvikud

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

LED-riba tarvikud paigaldamise abistamiseks ja juhtmete varjamiseks


LED-lisatarvikud sisaldavad endas erinevad ühendusi, abijuhtmeid ning muud vajalikku LED-ribade jaoks. LED-ribad on sisuliselt värviliste tulukeste ketid, mida kontrollpuldi kaudu erinevate sageduste vilkuma panna. Leida võib tõepoolest praktiliselt kõiki värvikombinatsioone ja erinevaid pikkusi; mitmest ketist saab kokku panna ka ühe massiivse ussi. Selliseks tegevuseks ongi tarvikud, näiteks ühendus LED-ribadele, mis aitab kõikidel tuledel põleda ühe vooluühenduse kaudu ja ei vaja igaüks eraldi juurdepääsu pistikule. Samasugune on ka ühendus RGB LED-ribadele. Selline pikk riba tuleb kindlasti hästi paigaldada ja kinnitus LED-ribadele kulub siin marjaks ära.

Erinevate voolutugevuste puhul tulevad abiks pingemuundur ja elektritrafo. Välitingimustes (kuid mitte ainult) võib asendamatuks abiliseks osutuda paigalduskast LED-valgustitele. LED-ribade lisatarvikud tulevad mängu ka siis, kui soovite kindlalt paika saada oma LCD-ilmajaama või oli valitud tooteks elektrooniline ilmajaam.

LED-riba puldiga kannab endas kõike mõeldavat - värvid, vilkumine, põlemismustrid jne, aga selle lisaga, et loetletud funktsioone saate juhtida kas arvutist või oma nutiseadmest. Sellise valgustuslahenduse kinnitamisel näiteks peosaali seinale peaksite kasutama seinaprofiili LED-ribadele, mis hoiavad valgustid kindlalt paigal ning ei riiva ka esteetiliselt nii palju silma kui vabalt rippuvad ja tolgendavad juhtmed. Kui paigaldus on statsionaarne, siis tuleb abiks süvistatud profiil LED-ribadele ehk teiste sõnadega sisseehitatud profiil LED-ribadele.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i