Tänavalambid valgustavad öösel tänavaid ja teid | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Tänavalambid tänavavalgustuse jaoks

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Tänavalambid tänavavalgustuse jaoks - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Tänavalambid on sageli varustatud päikesepaneeliga


LED-tänavavalgustus on igati asjalik detail välisvalgustuse juures. Siiski ei ole LED-õuevalgusti ainus asi, mida peaks välisvalgustuse valimisel meeles pidama. Selleks, et teie külalised, postiljon, taksojuht või toidukuller leiaksid teie maja üles ka pimedas, on saadaval ka välisseinavalgusti majanumbriga. Tänavavalgustuse LED-valgustid tarbivad tänu oma uuenduslikule tehnoloogiale vähe energiat, kuid heidavad piisavalt valgust.

LED-tänavalamp täidab kahte funktsiooni: esiteks teeb need see hoone leidmise lihtsamaks ning tänu oma valgusele paraneb maja ees ka nähtavus. Meie e-poe valikust leiate ka LED-tänavalambid, anduriga majanumbrid ja päikesepaneeliga majanumbrid, millest viimasega ei kaasne energiakulusid. Samuti on meil müügis muud lambid tänavavalgustuse jaoks.

Tänavavalgusti LED tehnoloogiaga kogub päeva jooksul päikeseenergiat, et see siis pimeduse saabudes valgustamisele kulutada. Selline majaesine valgustus on pikaajaliselt väga mõistlik ja soodne lahendus, sest selline LED-valgusti tänavale võib vastu pidada kuni paarkümmend aastat ja teie hooleks jääb ainult vahetevahel andurit puhastada, et päikesevalgus akuelementideni jõuaks. Väli sissesõidutee valgusti (kui see on päikesepaneeliga) tuleks paigutada nii, et sellele langeks päeva jooksul võimalikult palju päikeseenergiat. Päikesepaneeliga tänavalamp LED tehnoloogiaga katuseräästa all ning koheva kuusepuu varjus ei suuda kahjuks oma funktsioone täita ning peate paigaldama täiendava seinavalgusti või õuelambi.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i