Tööstusvalgustuse tarvikud leiate siit kategooriast | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Lisatarvikud

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Tööstusvalgustuse lisatarvikud paigaldamiseks, parandamiseks või uuendamiseks


Valgustite soetamisel ei ole vaja juurde osta palju lisatarvikuid - enamasti tuleb kõik vajalik valgustiga kaasa. Siiski võib ette tulla olukorda, et midagi oleks veel vaja ning mõni oluline komponent on puudu. Tõenäoliselt leiad puuduoleva osa elektritarvikute kategooriast. Meie elektritarbed oma usaldusväärsetelt tootjatelt kui valgustidki ning võite siit leitud lambipesa, adapteri või lüliti kvaliteedis kindlad olla. Ka toitekaabel ning pikendusjuhtmed on meie sortimendis laias valikus esindatud.


Elektritarvikute kategooriasse kuuluvad veel näiteks pistikupesad, trafod, andurid ja pistikud. Siit leiate ka ventilaatorid ning patareid koos laadijatega. Viimaste hulka kuuluvad nii kõige tavalisemad ümarad patareid kui ka vähem levinud nööppatareid ning muud eriskummalised vooluallikad. Kindlasti on vajalikud ka mitmesugused andurid (liikumisele või temperatuurile reageerivad), seal hulgas ka suitsuandur ja vingugaasiandurid. Nii ehitusplatsil, kui ka siis, kui soovid kodus ühendada vooluvõrku mitmeid seadmeid korraga, tulevad kasuks pikendusjuhtmed ja -kaablid. Neid on saadaval erinevates pikkustes ning pistikute arvuga.


Kõik eelnimetatud tooted leiad elektritarvikute kategooriast - ühest kohast, mugavalt ja kiirelt. Ilmselt saate suurema osa paigaldamisega ise hakkama, kuid vajadusel kutsuge kindlasti professionaal appi - eriti kui vajate uute juhtmete vedamist või suuremaid töid oma elu- või töökoha elektrisüsteemis.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i