Päikesepaneeliga prožektorid on säästlikud valgustid | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Päikesepaneeliga prožektorid

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Päikesepaneeliga prožektorid on kõige energiasäästlikumad valgustid


Kui vajate valgustit, mis põleks vaid siis, kui keegi selles piirkonnas liigub, siis on väli LED-prožektor koos anduriga mõistlik ja loogiline valik. Päikesepaneeliga kohtvalgusti anduriga on selle tehnoloogia edasiarendus, sest kombineerib säästliku LED-tehnoloogia päikesepaneeliga prožektoriga. Kokku saabki LED-prožektor päikesepaneeli ja anduriga, mis kogub päevasel ajal päikeseenergiat oma akudesse, et seda siis pimedal ajal valgusti toitena ära kasutada.

LED päikesepatareiga prožektor on loomulikult kõige sobilikum valgusti sinna, kuhu tavapärased elektrijuhtmed ei ulatu. Olgu see siis kaugem aianurk või tööriistakuuri krundi servas. Paigaldamisel on tähtis meeles pidada, et päikesepaneeliga LED-välisvalgusti vajab töötamiseks otsest päikesevalgust. LED päikesepaneeliga prožektorid sobivad valgustama aiateid ning alleesid, aga ka linnaväljakuid ning promenaade.

Anduri ja paneeli kombinatsioon


Päikesepaneeli ja anduriga prožektor on viimasel ajal väga tavaline nähtus maabussijaamades, kus käib vähe rahvast. Selline valgusti süttib vaid siis, kui mõni reisija läheneb või liigub bussijaama läheduses. Võib muidugi juhtuda, et valgusti käivitab ka mõni loom või suurem lind.

LED-päikesepeegeldi anduriga on lihtsalt teistsugune nimetus samale tootele, toimimisprintsiip on sama - päeval kogutud päikeseenergia annab valgust pimedal ajal. Kui vajate säästlikku valgustit, siis on päikesepaneeli ja anduriga LED-kohtvalgusti igati mõistlik ja loodussõbralik valik.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i