Andurid ja detektorid maja sissepääsu valgusti juurde | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Andurid

Vendor 3
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Andurid - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Liikumisandurid on olulised lisad teie valgustitele


Liikumissensori ülesanne on lihtne - anduri vaateväljas ruumilise muutuse korral käivitatakse valgus. Etteantud aja möödudes või liikumise lõppedes valgus kustub. Tavaliselt on liikumisanduriga valgustid meie trepikodades ja välisuste juures, et me ei komistaks pimedas või eksiks lausa teelt. Valgustid liikumisanduriga säästavad oluliselt elektrienergiat võrreldes nende lampidega, mis põlevad kogu aeg.

Anduriga valgustid on reeglina süvistatavad, see tähendab, anduri töötav osa on paigaldatud laematerjali sisse ja pinnale jääb vaid sensor. Süvistatav valgusti anduriga on ehk vähem esteetiliselt silma riivav, kui anduriga välisvalgustid, kuid tööprintsiip jääb neil samaks. Ringikujulist järelevalvet teostav ehk 360 kraadi liikumisandur meenutab silma, mis meid pidevalt jälgib; 360 süvistatav liikumisandur samamoodi.

Välisdetektorid peavad olema ilmastikukindlad ja niiskusele vastu seisma


LED-valgusti detektor välitingimustes peab minimaalselt vastama IP44 või IP65 nõuetele, et väljas paratamatult tekkivale niiskusele vastu seista. Sisetingimustesse mõeldud turvaandurid ei kesta esimesest vihmahooajast kauem; hea, kui sedagi, sest ka kondensniiskus tungib valgustite sisse ja rikub nende töö. LED-valgusti anduriga töötab põhimõtteliselt nagu LED-valgusti liikumisanduriga, st valgusti süttib siis, kui keegi astub anduri töötamise vaatevälja. Kui on soov olemasoleva valgusti ühendamine eraldiseisva liikumisanduriga, siis ka selleks on vajalikud tooted olemas ja lihtsate paigaldamisjuhenditega varustatud.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i