Aiavalgustid ja anduriga valgustid õue ja tänavale | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Anduriga aiavalgustid

Vendor 5
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Anduriga aiavalgustid - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Aiavalgustid ja anduriga valgustid õue säästavad aastate jooksul energiat ning raha


Aiavalgusti päikesepaneeliga aitab teil oma koduaias lihtsamini orienteeruda ning loovad lisaks oma praktilisusele ka arhitektuurilist atmosfääri. Viimased trendid LED-aiavalgusti päikesepaneeliga tööstuses toovad teieni modernsed, esteetilised ning funktsionaalsed aiavalgustid. Oluline tegur on see, et aialamp anduriga oleks vihma- lume-, udu- ning muude ilmastikutingimuste suhtes vastupidav. Anduriga aialambid õue on mõistlik ja vastutustundlik valik, sest need tarbivad tavapärastest hõõglampidest kordades vähem elektrienergiat. Niimoodi hoolitsete enda ja teiste puhtama tuleviku eest.

Välivalgustid anduriga võib paigutada nii seinale, aiale kui ka eraldi valgustipostidele. Välivalgusti koos anduriga on reeglina varustatud kõikide vajalike kinnitustarvikutega ja paigalduse juhenditega. Ega tavaliselt suurt midagi muud peale akutrelli ja kruvikeeraja vaja ei lähe; väike kops haamriga võib vahel abiks olla. Anduriga aiavalgustid õue peaks paika saama iga meistrimees ; vajadusel paluge ja otsige loomulikult abi.

Väli seinavalgusti anduriga sobib näiteks grillimisnurka või korvpallilaua kohale, et kolmesed õhtuhämaruses ikka sisse sopsaks. Istumisalale võib sobituda ka LED-kett päikeseanduriga. Selline dekoratiivne valgusti kogub päeva jooksul energia oma sisseehitatud akusse ning valgustab siis õhtupimeduses teie meeldivat koosviibimist või lihtsalt looduse ja vaikuse nautimist. Pidu võib isegi kõne alla tulla... Välisvalgusti on ka prožektor anduriga, mis teid pimeduses väravani või sealt välisukseni juhatab, aga ka sammasvalgusti õue, mis väärikust ja stiili lisab.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i