Tekid hoiavad vastsündinud turvaliselt soojas | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Tekid

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Lastetekid hoiavad sinu beebi turvaliselt soojas


Musliintekid - imepehme voodriga soojad beebitekid sobivad sügiseks, talveks, kevadeks suurepäraselt vankrisse ja jahedasse kodusse ning hoiavad need pisikesed armsad varbad ja sõrmed ka kõige suurema külmaga soojas. Kahekorde musliintekk - täisnaturaalse puuvillase voodriga beebitekk - sobivad jahedamaks kevadeks, suveks, sügiseks ning tänu sünteetikavabale koostisele on sobilikud ka otse esimese kihina lapse nahale (kasutamiseks voodis).

Kahekihiline musliintekk - täisnaturaalsed õmmeldud kangast beebitekid - sobivad soojemaks kevadeks/sügiseks ja suveks ning samuti vooditekiks. Sama ülesannet täidab edukalt ka kahekihiline tekk musliinist. Soojemad, kunstkarusnahkse sametjase voodriga tekid sobivad kasutamiseks sügiseks, talveks ja kevadeks ning nende soojuses võid alati kindel olla. Kahekihiline puuvillane musliintekk on parim valik neile, kes soovivad tekki kasutada kevadel, sügisel ja ka suvel.

Musliintekk beebile on alati ka sobiv katsikukink, sest neid tekke pole kunagi liiga palju. Usume, et leiate meie valikust sobiva värvi (nii poiste sinist, tüdrukute roosat kui ka teisi pehmeid toone) ja mustriga artikli, mida oma väikesele sugulasele või sõprade lapsele kingiks kaasa võtta. Rõõmu toob see kindlasti kõigile ja pole ju välistatud, et just teie kingitud tekist saab väikese maailmakodaniku lemmik, millest lahkuda ei ole enam võimalik.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i