Lambipirnid igaks elujuhtumiks ja igasse soklisse | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Pirnid

Kategorie AKCE 2
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Hämardatavad lambipirnid säästavad energiat ning on töökindlad


LED-pirnid kui tootekategooria on kasutusel üha enam klassikaliste valgusallikate asemel tänu nende pidevalt kasvavale jõudlusele ning kvaliteedile. Hämardatavad pirnid on modernsed ning igapäevaseks kasutuseks sobivad ja on ühtlasi ka valgusallikate tulevik. Sellised pirnid on kordades säästlikumad kui tavalised hõõglambid või halogeenpirnid ja hoiavad seega kokku elektrikuludelt pikas perspektiivis. Luminofoortorud on samuti pikema tööajaga ja vähendavad lambipirnide vahetamist.

Klassikaliste valgusallikate asendamisel näiteks uute hämardatavate lampide vastu on mitmeid kasutegureid - LED-lambid toodavad sama energiakulu juures 6 korda rohkem valgust ning nende eluiga ulatub kuni 50 000 tunnini. Samuti on ka LED-lamp saadaval mitmes disaini- ning värvivalikus; need on ilmastiku- ja põrutuskindlad, reguleeritava valgustugevusega ning ei eralda ultraviolett- või infrapunakiirgust ega peaaegu üldse ka soojuskiirust.

Valige kõige ökonoomsemad retropirnid või nutipirnid, mis tulevikus asendavad tõenäoliselt nii klassikalised lambipirnid, kui ka säästupirnid ja vanaaegsed pirnid. Pirnide hinna sisse on arvestatud ka taaskasutusmaks. Vintage pirn on meie tootevalikus samuti esindatud - kõigil suurematel tootjatel on oma alajaotus nendele lambipirnidele. Vintage lamp on värviküllane alternatiiv tavapärastele valgusallikatele; värvivalikus on nii sinised, punased kui ka rohelised värvid. Kindlasti leiate midagi sobivat oma maitsele ja olemasolevatele teistele valgustitele.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i