Radiaatorid toovad tuppa sooja ka kõige külmemal ajal | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Küttekehad ja radiaatorid

Vendor 3
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Küttekehad ja radiaatorid - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Radiaatorid ja konvektorid aitavad ruumides soovitud temperatuuri hoida


Elektriradiaatoreid on võimalik kasutada kohtades, kus puudub keskküte. Radiaatoreid ja teisi elektrilisi küttekehasid kasutatakse enamasti suvilates, maamajades või töökojas ja garaažis töötamise ajal. Enamikel radiaatoritel on võimalik nende soojust ka reguleerida. Radiaatoreid toodetakse erinevas suuruses ja võimsusega. Reeglina on pakendil või toote tutvustuses kirjas, kui suure ruumi soojendamiseks on konkreetne seade mõeldud. Mõnikord väljendatakse seda ruutmeetritega, mõnikord ruumi kubatuuri arvesse võttes.


Juba aastakümnete tagant tuttav õliradiaator ehk õliradikas on jätkuvalt populaarne küttekeha. Erinevalt vaevu ühikatoale sooja aimdust andvast vanast logust on tänapäeva tooted äärmiselt efektiivsed, täielikult reguleeritavad ja säästlikud abivahendid äkilise külmalaine või koduse küttesüsteemi rikke puhul. Selline ribiradikas ei võta palju ruumi, kuid on suhteliselt raske just oma õlisisalduse tõttu.


Kõige uuemad küttekehad kannavad nimetust konvektor-radiaator ja kannavadki endas korraga kahte funktsiooni - õhuvahetust ning soojendamist. Elektriradiaatorid on osa meie e-poe laiast ja sügavast sortimendist ning esindavad kvaliteetsete ja usaldusväärsete tootjate toodangut, mida julgeme oma klientidele soovitada ning mille töökindluses olema ka isiklikult aastate jooksul veendunud. Sirvige meie poolt pakutavate toodete kataloogi ning oleme kindlad, et leiate endale midagi sobivat ja meelepärast. Täiendavate ja täpsustavate küsimuste tekkimisel võtke kindlasti ühendust meie klienditeenindusega. Head ostlemist!

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i