Ripplaevalgustid on hea lahendus väiksesse ruumi | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Süvistatavad valgustid

Vendor 5
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Süvistatavad ripplaevalgustid on eriti mugavad madalate lagede puhul


Ripplaevalgustid on viimasel ajal väga populaarseks muutunud oma väga madala energiatarbimise tõttu. Süvistatavad LED-ripplaevalgustid on laevalgustite puhul sisuliselt muutunud vaikimisi standardiks. Süvistatav laevalgusti ripplakke ei ole ammu enam peenete kontoriruumide pärusmaa, vaid on vaikselt ja kindlalt jõudnud meie kodudesse selleks, et jääda. Sellised valgustid on küll keerulisemad paigaldada ja nõuavad asjatundjate abi, kuid lõpptulemus on seda kenam ja muljetavaldavam.

Mis on LED süvistatav laevalgusti?


Sisuliselt on tegemist valgustiga, mida ei paigaldata pinna peale (seina, lakke, põrandale vms), vaid enne paigaldust tehakse pinna sisse süvend, millesse paigaldatakse süvisvalgusti. Näiteks LED-põrandavalgustuse puhul puuritakse põrandasse augud, sinna asetatakse allvalgustid ja nii on kogu põrandapind ikkagi tasane, kuid efektse valgustusega. Sama printsiipi saab rakendada ka ripplaevalgusti paigaldamisele - ripplakke puuritakse augud ja valgusti peitub suures osas sinna sisse. Välisvalgustite puhul nii seina või sillutuskivide sisse/vahele. Süvistatud LED-valgusti õues on eriti efektsed ja meeldejäävad.

Ripplaevalgusti LED-tehnoloogiaga vannituppa


Kui hoolite oma igakuuliste elektrikuludest ja soovite need kontrolli all hoida, siis kaaluge kindlasti LED süvistatava valgusti paigaldamist. Vannituppa tuleb kindlasti valida niiskuskindel ripplaevalgusti IP44 või ripplaevalgusti IP65 markeeringuga. Värvi-, disaini- ja materjalivalikust leiate kindlasti endale midagi sobivat ja meeldivat; olgu teie valitud ripplaevalgusti must, kui ainult soovite.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i