LED-pirnid annavad palju valgust ning on pika elueaga | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

LED Pirnid

Kategorie LED žárovky
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

LED-pirnid teie kõikidele valgustitele


LED-pirnid ei ole kahjuks igavesed, kuigi nad on tavalisest hõõglampidest vastupidavad ja töökindlamad. Vahetevahel saab mõne pirni eluiga läbi ja teie sirges reas kulgev koridorivalgustus võib korraga näha välja kui puuduvate hammastega jõmpsikas või vanamees. Olge mureta, et isegi hämardatavad LED-pirnid saab igaüks vahetatud, vaja on vaid veidi aega ja pealehakkamist. Esimese asjana tulebki pirn valgustist turvaliselt kätte saada ja siis teha tutvust selle markeeringuga. Lisaks valgustitele leiate siit ka LED-pirnid autole.

Kui teie valgustil on LED-pirnid puldiga, LED-pirnid anduriga või tavalist tüüpi, siis igal juhul on selle küljel kirjas pesa või sokli markeering. Esimese asjana vaadake voolutugevust - kas teil on LED-pirnid 12V või LED-pirnid 220V. Valitavate LED-pirnide vastavus markeeringule on ülioluline ja valed LED-lambipirnid ei tööta. Halvemal juhul võivad need rikkuda nii lambipirni enda kui ka valgusti sokli.

Meilt leiate värvilised LED-pirnid oma valgusribadele või kuusekaunistustele. Lambipirnid LED RGB funktsiooniga tähendabki lihtsustades seda, et tegemist on värvilise lambipirniga, mitte tavalise helevalge või matiga. Sellised pirnid LED-tehnoloogiaga on meie e-poe valikus tavatoonides - punane, roheline ja sinine, aga ka kõigis teistes mõeldavates ja veel teie arvates mõeldamatutes värvides. Edu valimisel, sest siit leiate ka soodsad LED-pirnid.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i