Hällid on lapse esimestel aastatel neile päris koduks | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Hällid

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Hällid - turvaline magamisase beebile


Kiigutad lapse süles magama ning asetad ta vaikselt beebivoodisse. Võrevoodi on turvaline ning saad kindel olla, et laps on hoitud ja kaitstud ka siis, kui lahkud toast. Beebid õpivad iga päev palju uut, segamatu uni on taastumiseks vajalik. Võrevoodi, beebihäll, beebipesa - leidub erinevat tüüpi beebivoodeid. Panime kokku väikese ülevaate erinevatest beebivooditest, mida alljärnevalt teile tutvustame.

Beebivoodi kolm-ühes tähendab sellist toodet, milles on ühendatud beebivoodi, turvahäll ja reisivoodi väikelapsele. Selline kombinatsioon sobib vastsündinutele kehakaaluga kuni 9 kg, umbes 6. elukuuni. Voodil on terasraam, kiikuv funktsioon, eemaldatav ja reguleeritav katus sääsevõrguga. Selline voodi on kompaktne ja kerge beebivoodi kasutamiseks kodus (igapäevaseks kasutamiseks) või liikvel olles. Voodit saab kiiresti kokku panna; beebi reisivoodi kokkuvoltimiseks ei ole vaja seda eraldi lahti võtta.

Loomulikul on valikus alles (ja ilmselt ei kao kunagi kuhugi) puidust võrevoodi piirdega mis on hällide moderne klassika ja iga lastetoa lahutamatu osa. Neid esimeste hammastega näritud võredega voodeid leiab pea iga pere pööningult või panipaiga nurgast ootamas aega, kui perekonda peaksid jõudma järgmise põlvkonna lapsed, et siis voodi uhkelt edasi anda koos lõputute lugude ja kallite mälestustega.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i