Pingetestrid, ilmajaamad, isoleerteibid ja palju muud | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Teised

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Muud tarvikud valgustitele ja väikesed elektriseadmed


Muu alajaotus hõlmab endas elektritarvikuid ja tooteid, mis ei sobinud teistesse kategooriatesse. Siit leiate sellised kaubad nagu pingetester ja multimeeter; aga ka parimad elektroonilised ilmajaamad. Need toredad koduabilised mitte ainult ei kuva teile sise- ja välisõhu temperatuuri, vaid ka andmeid sademete, tuule ja muu taolise kohta. Mõned ilmajaamad on varustatud ka päikesepaneeliga, mis võimaldab neid näiteks vähekäidavasse maamajja paigutada ja jälgida, kuidas seal sademetega lood on.

Isoleerteibid erinevates värvides ja laiustes leiate samuti siit. Valiku tegemisel jälgige, mille jaoks teil teipi vaja läheb - näiteks elektritöödeks sobiv teib ei pruugi teiste ülesannete täitmisega väga hästi hakkama saada ja ka vastupidi. Samuti igasugu pistikud ja paigalduskarbid. Meil on ka pakkuda laias valikus juhtmed ja kaablid. Viimased on selgelt jaotatud pikkuse ja läbimõõdu järgi.

Näriliste tõrjevahendid on meil samuti esindatud. Elektrooniline mutipeletaja on väga efektiivne ja võimalikult humaanne abivahend aega. Lisaks leiate palju pistikuid ja muid kasulikke esemeid, mida saate kasutada valgustuse paigaldamisel ja oma kodus. Olgu lõpetuseks veel ära märgitud soojusmatt, mida on ehk valgustitele pühendatud lehelt pisut imelik leida, kuid läheb meie arvates väga hästi kokku muude kodus vajalike elektriseadmete ning tarvikutega.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i