Vanikud ja valgusketid pühademeeleolu kaunistamiseks | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

Väli valgusketid

Vendor 2
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Vanikud ja valgusketid toovad sära teie kodule ja rõõmu möödujate südametesse


Jõuluteemaline LED-dekoratsioon sobib nii aknale, väravale, katuserenni kui ka õunapuule, laternapostile või süngele kivile. Valguskett õue on säästlik ja loodussõbralik lahendus, sest tarbib konventsionaalsest hõõglambist kordades vähem elektrienergiat. Et jõulukaunistusi õue leidub tõepoolest igas mõeldavas suuruses ja värvis, siis leiate kindlasti midagi sellist, mis just teie soovi ja maitsega kokku läheb. Pühade-eelsel ajal näeb aedades, hoovides ja parkides sagimas tuhandeid rõõmsaid inimesi, kes paigaldavad väli valguskette õue, et pimedat talveaega veidigi helgemaks muuta.

Dekoratiivne valguskett välitingimustesse peab kindlasti olema niiskuskindel, et ei tekkis seadmes lühist. Kõik sellised tooted on selgesti märgistatud IP44 ja IP65 tähistega, et saaksite valida õige ja turvalise jõulu valgusketi õue. Oma õues kasutatavat jõuluvalgustust võite rahuliku südamega kasutada ka siseruumides, kuid vastupidisest vahetusest palun hoiduge - siseruumidesse mõeldud jõuluteemaline LED-pärg õue ei sobi ja lõpetab liigniiskuse tõttu päris kiiresti oma funktsioneerimise.

Jõulupärgasid on lihtne paigaldada ning vooluvõrku lülitada. Sama lihtne ja vähest vaeva nõudev on ka paika panna jõuluvanik või muud jõulukaunistused oma majaseinale või aiapuudele. Jõulupärjad õue panna on paras töö lastele ning ka väli jõuluteemalise valgusketi ülesriputamisel saavad nad abiks olla ning ka sel moel pühaderõõmust osa saada.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i