Ventilaator vannitoas hoiab ära niiskuse kogunemise | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Sisseehitatud ventilaatorid vannituppa

Vendor 3
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Ventilaator paneb õhu käima ja toob värskuse tuppa


Kuumal päeval võib koduteel ainukeseks lohutuseks olla teadmine, et koduust avades ootab teid laeventilaatori värske ja jahe õhk, mis enda embusesse haarab. Tõsi, olemas on ka valgustiga ventilaator, kuid jahutuse ja leevenduse pakkumiseks on olulised labad, mis kuuma ja seisnud õhku värskust segavad. Ventilaatoriga laelamp on siiski omapärane ja huvitav sisutuselement Erinevalt portatiivsetest ventilaatoritest ei pea te muretsema, kas tõmbetuul või lapsed seda ümber ei aja ja keegi viga ei saa, kui ventilaator lakke on paigaldatud.

Ventilaator vannituppa on reeglina peidetud seinašahtidesse (tavapärane mõõt on ventilaator 100mm ja vannituppa käib ikka ventilaator niiskusanduriga), kui vaikselt keerlevaid ja surisevaid propellereid võib näha ka seintel on tänuväärt tööd tegemas. Sellise ventilaatori paigaldamisel soovitame kasutada professionaali abi, kes teab täpsemalt, kus asuvad teie korteri sissetulevad ja väljaminevad ventilatsiooniavad. Kui vannitoa ventilaatori töö on peamiselt ruumi õhku sisse suruda ja sealt välja pumbata, siis vaikne ventilaator laes segab kõrgemale tõusnud soojemat õhku allpool asuvate jahedamate kihtidega.

Ventilaator-valgusti paigaldamine ei ole keerulisem tavalise valgusti lakke kruvimisest. Üksikasjalikud juhendid ja kinnitusvahendid on iga toote karbis kaasas ja küsimuste tekkimisel saate asjatundjatelt alati nõu küsida. Seadme tööd reguleerib tavaliselt seinalüliti. Kui olete valinud puldiga ventilaatori, siis võite seinalülitist loobuda ja kogu kontrolli puldile loovutada. Peate vaid jälgima, et puldi patareid ootamatult tühjaks ei saa. Saadaval on ka ventilaator 12V, mis võib käivituda ka autoaku pealt.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i