LED valgustorud sobivad hästi kontoritesse | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

LED Luminofoortorud

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

LED-valgustorud on säästlikud lambid teie valgustitele


Luminofoorvalgustid on võrreldes klassikalise pirniga 10 korda pikema elueaga ning neli korda väiksema energiatarbimisega. Luminofoortoru T8 näiteks võib valgustada ka suuremaid alasid ning aitavad vältida varje, mis võivad töö tegemise ajal häirivad olla. Samuti ei eralda luminofoorvalgustid võrreldes klassikaliste valgustitega nii palju soojust. Suure ruumi puhul, kus temperatuur on oluline, võib kinnitatav luminofoorvalgusti olemasolu osutuda oluliseks argumendiks.

Luminofoortorud (vahel lühendatult ka lihtsalt luminofoor) on võimalik valida kas päevavalguse või sooja valge värvusega valguse vahel. LED-päevavalguslambid on sisseehitatud elektriliste ning magnetiliste ballastidega, mis võimaldavad lampi sisse lülitada ilma vilkumiseta. Luminofoortoru 8W või luminofoortoru 2*36W on seega igati mõistlik valik, kui vaja on valgustada suuri alasid pika aja jooksul. Rahaline sääst võib pika aja jooksul olla märkimisväärne osa äriplaani realiseerumisest ning ettevõtte kulude planeerimisel. Rippuva luminofoorvalgusti vahetamine ei tohiks igale vähegi elektri vallas kogenud inimesele olla üle jõu käivaks ülesandeks.

Meie veebipoe valikus on peamiselt pakutava kauba hulgas ka tööstuslikud luminofoorvalgustid. Töö luminofoorlamp on eriti vastupidava koostekvaliteediga ning tolm- ja niiskuskindel. Loomulikult kaasneb luminofoortorude ostmisel kaubale ka garantii, mille tagamiseks soovitame ostutšeki alati alles hoida. E-poes pakutavate kaupade hulgast leiate ka teiste kaubamärki all toodetud luminofoorvalgustite torusid.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i