Professionaalsed valgustid kontorisse ja töökodadesse | Lambimaailm
Porovnat
Logi sisse
Registreerimine
Levý banner
Pravý banner

Võtke meiega ühendust

+372 6028400 (Esmaspäevast reedeni kella 7.00 ja 15.30 vahel)
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Professionaalsed valgustid

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Professionaalsed valgustid - Järgmine alakategooria

Popis kategorie

Tööstus- ja kaubandusvalgustite tootmisel arvestatakse nende suurema töökoormusega


Tööstusvalgustite ja kaubandusvalgustite kategoorias toome teieni professionaalsed valgustid kasutuseks kaubanduslikel, tehnilistel ja tööstuslikel eesmärkidel. Valides professionaalsed tööstusvalgusti LED-tehnoloogial või kaubandusvalgusti LED-tehnoloogial, saate kvaliteetselt valgustada kõiki äritegevuseks vajalikke ruume. Valides LED-tööstusvalgusti ja LED-kaubandusvalgusti, säästate ka rahas, sest LED-tehnoloogia on kordades väiksema energiatarbimisega, kui tavapärane hõõglamp. Samuti pakume liikumisanduriga tööstusvalgusteid ja ka liikumisanduriga kaubandusvalgusteid.

Meie e-poest võite leida nii sise- kui ka välisvalgusteid, millel on kuni viieaastane garantii. Tööstus- või kaubandusvalgustit valides on oluline silmas pidada valgusti IP kaitseklassi. IP kaitseklass näitab valgusti niiskus- ja tolmukindlust. Veekindel tööstusvalgusti või veekindel kaubandusvalgusti on selline, mille IP kaitseklass on IP44 või kõrgem. Neid saab valida meie veekindlate tööstus- ja kaubanduslike valgustite hulgast.

Kaubandusvalgustite üks alaliik on anduriga valgustid, mis tagavad, et teie lambid ei põle 24/7, vaid ainult siis, kui valgusti tööd on ka tegelikkuses vaja. Tööstuslik valgusti anduriga on tavapärasest anduriga valgustist lihtsalt tugevama koostekvaliteediga ning reeglina robustsema disainiga. Kaubandusvalgusti anduriga sobib valgustama teie laopindasid või kaupluse koridore, kus ei toimu pidev äritegevus ning alaline valgustus pole eluliselt vajalik - valgusti süttib ja kustub vastavalt sellele, kas selles piirkonnas liiguvad teie töötajad ja/või kliendid või mitte.

Eripakkumised ja uudiskiri otse su meiliaadressile

Jälgi uudiseid oma meilide kaudu.

Tühista uudiskirja tellimus

Copyright © 1990 – 2021 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i