LED laevalgustid on modernsed ning energiasäästlikud | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

RohkemVähem

LED Laevalgustid

Vendor 2
  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

LED-laevalgustid olid ja jäävad asendamatuteks


LED-valgustite müük on viimastel aastakümnetel jõudsalt kasvanud ega ilmuta veel vaibumise märke. LED-laevalgusti õue on mõistlik investeering näiteks siis, kui soovite eriti välja tuua ning rõhutada oma välisust või grillimisnurga söömispiirkonda. LED-valgustid anduriga omakorda lasevad mõnel aia osal õdusasse hämarusse mattuda. Anduriga LED-laevalgusti ei ole muidugi ainult trepikoja või keldri elanik, vaid sobib igasse ruumis, kus just püsivalt keegi ei viibi, vaid pigem on ajutiselt ja lühiajaliselt - olgu see siis raamatupidamisfirma arhiiv, parkimismaja või pikkade koridoridega hoone, kus kõik lambid ei pea alati põlema.

LED-laelamp võib olla kohe välisukse kõrval või kohal, et näete väravast välja minna või pimedas autole otsa ei komista. LED-laelamp õue peab loomulikult olema niiskus- ja ilmastikukindel - jälgige pakendil olevaid IP-märgiseid. LED-valgustid lakke koos anduriga annavad kombinatsiooni, mis süttib ise, kui ukse avate või tuppa sisenete. Ka siin julgeme soovitada välis-seinavalgusti paigaldamist, sest nii kulutate vähem elektrit. Laoplatsidel ja tootmispindadele on samuti sobilik toode - tööstuslikud laevalgustid LED-tehnoloogial õue.

Disain laevalgustid on sageli lülitivabad ehk siis tegemist on tootega LED-laelamp puldiga. Vannitoa LED-laevalgusti on sageli ilmselt esimene valik, millest täiesti tühja vannitoa sisustust alustada, kui lae-, seina- ja põrandavärvid ning materjalid on paika saanud. LED-laevalgustid vannituppa annavad tervele ruumile värvi ja tooni ning sellest sõltub paljuski teise valgusallikate koht ning tüüp. Süvistatud LED-valgustid ei vaja endale sageli mitte midagi täienduseks; küll aga võib hämardatav LED-laevalgusti mõnest muust seina- või põrandalambist abi saada.

Copyright © 1990 – 2023 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i