Töötuba | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Töötuba

  • Enim müüdud tooted
  • Nädala parimad pakkumised
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Töötuba

Igal tublil meistrimehel on vastavalt vajadustele ja oskustele hästi varustatud tööruum. Kuid igaühega võib juhtuda, et tal on midagi puudu või tahetakse lihtsalt oma töötuba millegi muuga rikastada.


Käsitööriistad

Käsitööriistad kuuluvad tööruumi ja majapidamise põhivarustuse hulka. Siia kuuluvad näiteks vasarad, tangid, mutrivõtmed, puurid, käsitööriistade komplektid, aga ka erinevad karbid ja organiseerijad. Kõik seda tüüpi tööriistad peaksid olema valmistatud kvaliteetsest materjalist, et tagada töömugavus ja ka pikk kasutusiga.


Elektritööriistad

Seda tüüpi tööriistu kasutatakse töö hõlbustamiseks. Sageli ei pea te sellega füüsilist jõudu kasutama, sest elekter teeb selle teie eest ära. Pakume akutrelle, tange, plekikääre, saage, kompressoreid, õlieraldajaid ja palju muud.


Muud paigaldustarvikud

Kategooria, mis on pühendatud kõigile teistele toodetele, mis meie tööriistakategooriatesse ei mahtunud. Siit leiate kõik, mida vajate valgustite, pistikupesade ja palju muu paigaldamiseks.


Töövalgustus

Töövalgustite kategooriast leiate erinevat tüüpi töö tegemiseks vajalikke LED valgusteid. Suure osa LED töövalgustitest moodustavad kaasaskantavad prožektorid, mis on väga tõhusad ja neid saab kõige paremini kasutada näiteks ehitusplatsidel või lihtsalt igal pool, kus on vaja tõeliselt suurt ala valgustada. Meil on teile ka hoiatustuled, vilkurid või valgusreflektorid. Ükskõik, kas otsite LED töövalgusteid koju, töötuppa või tööle, meilt leiate hea valiku töövalguteid.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i