Putukapüüdjad aitavad nautida sooju suveõhtuid | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Putukapüünis

  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Putukalõksud korjavad tiivulised tüütused muretult kokku


Putukapüüdjad on hindamatud abilised igal ajal, aga kõige rohkem tulevad need kasuks suvekuudel. Nautige oma vaba aega ilma tüütava põrisemiseta ning vältige putukahammustusi. Enamus putukalõksudest on UV-putukapüüdjad - need on vaiksed, lõhnatud ning ohutud. LED-lamp putukapüüdjaga on samuti populaarne toode suvekuudel, nagu ka putukapüüdja valgustiga.

Elektroonilised putukapüüdjad on erineva kujundusega, mõned sarnanevad tänavalaternate või muude pilkupüüdvate konfiguratsioonidega. Sellised seadmed sobivad hästi aia- ja dacha maastikku või maja sisemusse. Seadme sisse asetatakse ultraviolett- või valguslamp, mille ümber asub õhuke pingestatud võrk. Kõik see on peidetud välimisse ümbrisesse, kus on väikesed augud, nagu grillil. UV-putukalõks töötab järgmiselt. Pärast võrku ühendamist süttib see, meelitades ereda helgiga erinevaid lendavaid putukaid. Tiibadega isikud voolavad valguse kätte, tungivad korpuse aukude kaudu elektronpüüdurisse ja surevad kõrgepingevõrguga kokku puutudes elektrilöögist. Tapetud putukad kogunevad spetsiaalsesse salve, mida saab hõlpsasti eemaldada ja puhastada. Valgustiga putukapüüdja lamp tuleb vahetada üks kord aastas.

Kiirgus, mida elektriline putukapüüdja eritab, ei ole inimesele ohtlik ja võre kujul olev väliskest kaitseb usaldusväärselt elektrilahenduse saamise eest. Elektrilöök ei saa saatuslikuks, kuid võib siiski tekitada väga ebameeldivaid aistinguid ja hirmutada. Sel põhjusel on kõige parem vältida selliste lambiga putukapüüdjate kasutamist, kui teil on lapsi. Asetage elektrilised putukalõksud toiduainete hoidmise kohtadest eemale ja ärge laske seadmesse vett siseneda.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i