Säästupirnid on väga energiatõhusad | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Säästupirnid

Vendor 2
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Säästupirnid võivad teile aastate jooksul anda olulise säästu


Asendades oma kodus kõige sagedamini kasutatavatel valgustitel tavalised hõõglambid E14 säästupirnide mudelitega, võite igal aastal säästa mitukümmend eurot. Võrreldes traditsiooniliste hõõglampidega on energiasäästlikum säästupirn E14, näiteks halogeenhõõglamp, kompaktluminofoorlamp (CFL) ja valgusdiood (LED) järgmise eelistega: tavaliselt tarbib säästulamp umbes 25%-80% vähem energiat kui traditsioonilised hõõglambid, mis säästab raha; kestavad 3-25 korda kauem.

Tänapäeva energiatõhusad säästulambid on saadaval laias värvide ja valgustugevuste valikus, mida olete harjunud ootama ka teiste lampide puhul. Kuigi energiatõhusate pirnide alghind on tavaliselt kõrgem kui traditsioonilistel hõõglampidel, on uuemate pirnide kasutuskulud väiksemad, mis säästab teie raha pirnide eluea jooksul. Paljud uuemad E27 säästupirnid kestavad oluliselt kauem kui traditsioonilised lambid, nii et te ei pea neid nii tihti välja vahetama. Valikus on ka värvilised pirnid, kui peaksite selliseid soovima.

Meie valikus on kõige rohkem esindatud firma Philips säästupirn E27, mis on tuntud oma vastupidavuse ja kvaliteedi poolest. GU10 säästupirn Philips-i valikust on kindel valik, sest tegemist on kogenud ettevõttega, kelle kogemust valgustite ja pirnide tootmises osas võib usaldada. Ostes säästupirnide GU10 komplekti, saate ühe pirni tükihinna veelgi soodsamalt ning mõni võib kapinurgas alati varuks olla.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i