Kontori- ja mänguritoolid | Lambimaailm
Logi sisse
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Kontori- ja mänguritoolid

Vendor 9
  • Enim müüdud tooted
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Kontori- ja mänguritoolid 


Kontori- ja mängutoolide kategooriast leiate kindlasti selle õige tooli. Toolid on valmistatud parimatest materjalidest ja tagavad teile mugava istumiskoha ka mõne tunni möödudes. Toolide pind on täiusliku ventilatsiooni tagamiseks kaetud mikropooridega.

Kas soovite oma mängu- või töönurka elavdada? Heitke pilk RGB taustvalgustusega toolide pakkumisele. Nendel toolidel on sisseehitatud LED RGB allikad, mistõttu saate kaugjuhtimispuldi abil valida soovitud taustvalgustuse värvi. Valgustit laetakse USB pistiku kaudu. Neid toole saab ühendada ka akupangaga, mida saab hoida käepärases taskus otse toolil. Meie veebisaidilt leiate kategooria, mis on pühendatud ainult akupankadele. Saate valide mitme variandi vahel.

Toolid on varustatud nutikate mehhanismidega, näiteks liblika tõstemehhanismiga, millel on gaasi jõul töötav kang. Seda kasutatakse tooli õigele kõrgusele reguleerimiseks. Käetoed on kahel tasandil reguleeritavad ning tooli mugavaks liigutamiseks kasutatakse tugevast nailonist valmistatud tugevaid rattaid.

Copyright © 1990 – 2022 Lambimaailm.ee, kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i