Luminofoortorud on eriti säästlikud valgusallikad | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Luminofoortorud

Vendor 5
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Luminofoortorud on säästlikud lambid teie valgustitele


LED-luminofoortoru on võrreldes klassikalise pirniga 10 korda pikema elueaga ning neli korda väiksema energiatarbimisega. Luminofoortoru T8 või luminofoortoru T5 saavad valgustada ka suuremaid alasid ning aitavad vältida varje, mis võivad töö tegemise ajal häirivad olla. Samuti ei eralda luminofoorvalgustid võrreldes klassikaliste valgustitega nii palju soojust. Suure ruumi puhul, kus temperatuur on oluline, võib see osutuda oluliseks argumendiks.

Luminofoortorud T5 13W on võimalik valida kas päevavalguse või sooja valge värvusega valguse vahel. Modernsetel luminofoorlampidel on sisseehitatud ka elektrilised ning magnetilised ballastid, mis võimaldavad lampi sisse lülitada ilma vilkumiseta. Luminofoortoru 8W või luminofoortoru 36W on seega igati mõistlik valik, kui vaja on valgustada suuri alasid pika aja jooksul. Rahaline sääst võib pika aja jooksul olla märkimisväärne osa äriplaani realiseerumisest ning ettevõtte kulude planeerimisel. Luminofoortoru vahetamine ei tohiks igale vähegi elektri vallas kogenud inimesele olla üle jõu käivaks ülesandeks.

Meie veebipoe valikus on peamiselt pakutava kauba hulgas firma Philips LED luminofoortoru. Tegemist on kaubamärgiga, millele on mitte ainult valgustite, vaid ka teiste elektroonikakaupade tootmisel pikaajaline kogemus ning nende tooteid võib usaldada. Loomulikult kaasneb luminofoortoru 58W ostmisel kaubale ka garantii, mille tagamiseks soovitame ostutšeki alati alles hoida. E-poes pakutavate kaupade hulgast leiate ka teiste kaubamärki all toodetud luminofoorvalgustite torusid.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i