Beebitekid hoiavad vastsündinud hellalt oma kaisus | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Mähkimis- ja magamistekid beebidele

Vendor 7
  • Enim müüdud tooted
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Beebitekid hoiavad sinu vastsündinu kindlalt soojas


Magamiskott kaks-ühes sobib sügiseks, talveks, kevadeks suurepäraselt vankrisse ja jahedasse kodusse ning hoiab need pisikesed armsad varbad ja sõrmed ka kõige suurema külmaga soojas. Kaks-ühes magamiskott - nagu ka täisnaturaalse puuvillase voodriga beebitekk - sobivad jahedamaks kevadeks, suveks, sügiseks ning tänu sünteetikavabale koostisele on sobilikud ka otse esimese kihina lapse nahale (kasutamiseks voodis).

Mähkimistekk beebile peab olema ihule pehme ja vaba igasugustest allergeenidest - seda meie tekid ka on. Näiteks kookosest mähkimistekk on sisuliselt nii looduslähedane, kui üldse olla saab ja beebi tervisele ei saa sellest mingit ohtu tekkida. Selline mähkimistekk kookospadjaga on väga kaasaegne, kuid vanu traditsioone ja teadmisi arvesse võtte toode. Puuvillane mähkimistekk pole samuti tootevalikust kuhugi kadunud, vaid on igas mõeldavad värvitoonis ning mustriga meie e-poes esindatud.

Beebi mähkimistekk on alati ka sobiv katsikukink, sest neid tekke pole kunagi liiga palju. Usume, et leiate meie valikust sobiva värvi (nii poiste sinist, tüdrukute roosat kui ka teisi pehmeid toone) ja mustriga artikli, mida oma väikesele sugulasele või sõprade lapsele kingiks kaasa võtta. Rõõmu toob see kindlasti kõigile ja pole ju välistatud, et just teie kingitud tekist saab väikese maailmakodaniku lemmik, millest lahkuda ei ole enam võimalik.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i