Pikendusjuhtmed, toitekaablid ja muud kaablid | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Pikendusjuhtmed, toitekaablid ja muud kaablid

Vendor 3
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Pikendusjuhtmed, kaablid ja tarvikud teie valgustitele ning elektrisüsteemidele


Vahel võib ikka juhtuda, et mõnede valgustite toitekaablid saab õnnetul kombel kannatada - olgu selleks siis koduloomast närilise liigne huvi elektri vastu või õnnetu komistamine mänguhoos. Lambi kaablid on reeglina kergesti vahetatavad ja meilt leida tõepoolest igas värvitoonis ja pikkuses asendusjuhtmeid. Kaablid lampidele on kas lülitiga varustatud või mitte, juhul kui teie valgusti on puutetundliku süsteemiga. Sageli tuleb aga abiks välja otsida pikendusjuhe.


Kvaliteetsed pikendusjuhtmed leiate siitsamast, meie e-poest. Pikendusjuhtme valimine peaks algama selle töötamise oludest, see tähendab, kas juhet läheb vaja toas või välitingimustes. Ilmastikukindel pikendusjuhe töötab loomulikult ka sisetingimustes; vastupidine ei kehti ega ole kindlasti ka soovitatav. Pikendusjuhtme kasutamine ei vaja ilmselt pikemat lahti seletamist, aga vaadata tasub lubatud amprite arvu, mis hoiab kõik seadmed ikka pidevalt töös. Ülepingekaitsega pikendusjuhtmed on toodetud just selliste olukordade vältimiseks, kus mõni lisatud seade või kogu süsteemi tööd rikkuda.


Välitingimustes on kõige tavalisem pikendusjuhe trumlil ja tavaliselt on selline pikendusjuhe kaitselülitiga varustatud. Mitme erineva pikendusjuhtme ühendamiseks sobib kõige paremini pikendusjuhtme karp, mis kaitseb ühenduskohti niiskuse ja teiste ilmastikutingimuste vastu. Samuti või sellise karbi lukku keerata, et naljamehi töö segamisest eemal hoida.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i