Magamisasjad kvaliteetsema ja sügava une jaoks | Lambimaailm
Levý banner
Pravý banner
Menüü
0 0,00
70 veel jäänud tasuta saatmiseks
Kategooria

Filtreerimine

Filter laadib ...

Magamistarvikud

Kategorie spánek
  • Enim müüdud tooted
  • Enim vaadatud
Rohkem enimmüüdud tooteid

Popis kategorie

Magamisasjad garanteerivad rahulikud ja muretud unenäod


Tekid imepehme voodriga nagu soojad beebitekid - sobivad sügiseks, talveks, kevadeks suurepäraselt vankrisse ja jahedasse kodusse ning hoiavad need pisikesed armsad varbad ja sõrmed ka kõige suurema külmaga soojas. Kahekordne musliintekk - täisnaturaalse puuvillase voodriga beebitekk - sobivad jahedamaks kevadeks, suveks, sügiseks ning tänu sünteetikavabale koostisele on sobilikud ka otse esimese kihina lapse nahale (kasutamiseks voodis).

Padjad on teine ja sugugi mitte vähem tähtsam osa korralikust ja mõnusast magamiskomplektist. Igaühele muidugi oma suurus ja pehmus, vaielda pole siin mingit mõtet. Vahel kulub ära ka üks praktiline kiilpadi, mis hoiab näiteks väikelapse paigal ega las tal valele poole veereda. Ka laste hällid ja pehmendused sinna sisse leiate meie e-poest. Madratsid loomulikult samuti - nii lastele, noorukitele kui ka täiskasvanutele.

Kui ka meelepärased linad ja voodipesu on leitud, siis oletegi uneajaks valmis. Kuid kas pole mitte tore uinuda õrna tähistaeva kujutise all või paigaldada sellised öise taeva projektorid lastetuppa või talveaeda. Kindlasti vaadake meie e-poes ringi ka selle pilguga ja usume, et võite meeldivalt üllatuda. Sellise öövalgusti paigaldamine ei nõua mingeid erioskusi, sest tegemist on sisuliselt tavalise lambiga, millel hõõglambi asemele keerleva kupli all pisike prožektor.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Kõik õigused kaitstud. Isikuandmete töötlemine. i